DEEPCOOL Case CC560 MESH V2, ATX, ARGB, Průhledná bočnice, 4x120mm Fan, černá
Kód: R-CC560-BKAMA4-G-2
Garancia doručenia
nepoškodeného tovaru

Darček zdarma
Ku každej objednávke

Cez 3000 výdajných miest
po celom Slovensku

Doručenie do druhého dňa
na akúkoľvek adresu
Podrobný popis
DEEPCOOL MESH CC560 V2
Stredná skrinka DeepCool CC560 V2 ponúka vynikajúcu hodnotu vďaka kompatibilite s veľkými komponentmi, plnohodnotnému oknu z tvrdeného skla a celkom štyrom predinštalovaným LED ventilátorom, ktoré zabezpečia správny štart každej zostavy. Modely V2 nadväzujú na úspech predchádzajúcej generácie a posúvajú laťku ešte vyššie.

Špecifikácie
| Veľkosť skrine | |
|---|---|
| Veľkosť skrine | Mid Tower |
| Podporované veľkosti základných dosiek | |
| Veľkosť základnej dosky | Mini-ITX / Micro-ATX / ATX |
| Pozície pre disky | |
| 3.5" Pozície | 2x |
| 2.5" Pozície | 2x |
| 2.5"/3.5" Kombinované pozície | 1x |
| Rozširujúce sloty | |
| Horizontálne | 7x |
| Predné vstupy/výstupy konektory | |
| Zvukové konektory | 1x |
| USB 3. | 2x |
| Predná časť | 120/140/240/280/360 mm |
| Vrchná časť | 120/140/240/280 mm |
| Zadná časť | 120 mm |
| Predná časť | 3×120 / 3×140 mm |
| Vrchná časť | 2×120 / 2×140 mm |
| Spodná časť | 1x 120 mm |
| Maximálna veľkosť CPU chladiča | 165 mm |
| Maximálna dĺžka GPU | 370 mm |
| Maximálna dĺžka zdroja | 170 mm |
| Pozície práškových filtrov | 2x |
| Veľkosť | 432×215×483 mm |
| Váha | 5,7 kg |
Popis produktu bol preložený pomocou umelej inteligencie a môže obsahovať nepresnosti.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Skrinky |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 6.65 kg |
| EAN: | 6933412774181 |
| Integrovaný zdroj: | Ne |
| Prevedenie skrine: | Midi Tower |
| Farba skrine: | Čierna |
| Počet pozícií 3.5" (HDD): | 2 |
| Počet interných pozícií 2.5": | 2 |
| Počet pozic 2.5“ (HDD): | 2 |
| Bočnice: | Prosklená |
| Podsvícení: | ARGB |
| Vybavenie PC skrinky: | Predný Audio panel, Predný USB panel |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
