DEEPCOOL Case CC560 MESH V2 WH, ATX, ARGB, Průhledná bočnice, 4x120mm Fan, bílá
Kód: R-CC560-WHAMA4-G-2
Garancia doručenia
nepoškodeného tovaru

Darček zdarma
Ku každej objednávke

Cez 3000 výdajných miest
po celom Slovensku

Doručenie do druhého dňa
na akúkoľvek adresu
Podrobný popis
DEEPCOOL MESH CC560 V2 WH
Mid-Tower DeepCool CC560 MESH V2 WH ponúka skvelý pomer cena/výkon, širokú kompatibilitu komponentov, plnohodnotné tvrdené sklenené okno, predný panel s jemnou mriežkou a celkom štyri predinštalované ventilátory ARGB, ktoré zabezpečia správny štart akéhokoľvek systému. Model V2 nadväzuje na úspech predchádzajúcej generácie a posúva laťku ešte vyššie.

Špecifikácie
| Veľkosť Skrine | |
|---|---|
| Veľkosť Skrine | Mid Tower |
| Podporované veľkosti základných dosiek | |
| Veľkosť základnej dosky | Mini-ITX / Micro-ATX / ATX |
| Pozície pre disky | |
| 3.5" Pozície | 2x |
| 2.5" Pozície | 2x |
| 2.5"/3.5" Kombo Pozície | 1x |
| Rozširujúce sloty | |
| Horizontálne | 7x |
| Predný Vstup/Výstup Konektory | |
| Zvukové konektory | 1x |
| USB 3. | 2x |
| Predná časť | 120/140/240/280/360 mm |
| Vrchná časť | 120/140/240/280 mm |
| Zadná časť | 120 mm |
| Predná časť | 3×120 / 3×140 mm |
| Vrchná časť | 2×120 / 2×140 mm |
| Spodná časť | 1x 120 mm |
| Maximálna veľkosť CPU chladiča | 165 mm |
| Maximálna dĺžka GPU | 370 mm |
| Maximálna dĺžka zdroja | 170 mm |
| Pozície prachových filtrov | 2x |
| Veľkosť | 432×215×483 mm |
| Váha | 5,7 kg |
Popis produktu bol preložený pomocou umelej inteligencie a môže obsahovať nepresnosti.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Skrinky |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 6.65 kg |
| EAN: | 6933412774174 |
| Integrovaný zdroj: | Ne |
| Prevedenie skrine: | Midi Tower |
| Farba skrine: | Biela |
| Počet pozícií 3.5" (HDD): | 2 |
| Počet interných pozícií 2.5": | 2 |
| Počet pozic 2.5“ (HDD): | 2 |
| Bočnice: | Prosklená |
| Podsvícení: | ARGB |
| Vybavenie PC skrinky: | Predný Audio panel, Predný USB panel |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
