DEEPCOOL Case CC560 V2, ATX, Průhledná bočnice, 4x120mm Fan, černá
Kód: R-CC560-BKGAA4-G-2
Garancia doručenia
nepoškodeného tovaru

Darček zdarma
Ku každej objednávke

Cez 3000 výdajných miest
po celom Slovensku

Doručenie do druhého dňa
na akúkoľvek adresu
Podrobný popis
DEEPCOOL CC560 V2
Stredná skrinka DeepCool CC560 V2 ponúka skvelú hodnotu vďaka kompatibilite s rozmernými komponentmi, plnohodnotnému oknu z tvrdeného skla a celkom štyrom prednainštalovaným LED ventilátorom, ktoré zabezpečia správny štart každej zostavy. Modely V2 nadväzujú na úspech predchádzajúcej generácie a posúvajú latku ešte vyššie.
Špecifikácie
| Veľkosť skřínky | |
|---|---|
| Veľkosť skřínky | Mid Tower |
| Podporované veľkosti základných dosiek | |
| Veľkosť základnej dosky | Mini-ITX / Micro-ATX / ATX |
| Pozície pre disky | |
| 3.5" Pozícia | 2x |
| 2.5" Pozícia | 2x |
| 2.5"/3.5" Kombinovaná Pozícia | 1x |
| Horizontálne | 7x |
| Zvukové konektory | 1x |
| USB 3. | 1x |
| USB 2.0 | 1x |
| Predná časť | 120/140/240/280/360 mm |
| Vrchná časť | 120/140/240 mm |
| Zadná časť | 120 mm |
| Predná časť | 3×120 / 3×140 mm |
| Vrchná časť | 2×120 / 2×140 mm |
| Spodná časť | 1x 120 mm |
| Maximálna veľkosť CPU chladiča | 165 mm |
| Maximálna dĺžka GPU | 370 mm |
| Maximálna dĺžka zdroja | 170 mm |
| Pozície prášiacich filtrov | 2x |
| Veľkosť | 432×215×483 mm |
| Váha | 7.2 kg |
Popis produktu bol preložený pomocou umelej inteligencie a môže obsahovať nepresnosti.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Skrinky |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 6.81 kg |
| EAN: | 6933412774617 |
| Integrovaný zdroj: | Ne |
| Prevedenie skrine: | Midi Tower |
| Farba skrine: | Čierna |
| Počet pozícií 3.5" (HDD): | 2 |
| Počet interných pozícií 2.5": | 2 |
| Počet pozic 2.5“ (HDD): | 2 |
| Bočnice: | Prosklená |
| Podsvícení: | Modrá |
| Vybavenie PC skrinky: | Predný Audio panel, Predný USB panel |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
