DEEPCOOL Case CG530 4F, ATX, Průhledná bočnice, černá
Kód: R-CG530-BKADA4-G-1
Garancia doručenia
nepoškodeného tovaru

Darček zdarma
Ku každej objednávke

Cez 3000 výdajných miest
po celom Slovensku

Doručenie do druhého dňa
na akúkoľvek adresu
Podrobný popis
DEEPCOOL CG 530 4F
Zažite vrcholnú ukážkovú stavbu s jeho dizajnom bez stĺpikov. Tento model sa pýši bezrámovou konštrukciou bez A-stĺpku, a ponúka ako temperované sklenené bočné panely, tak aj sklenený predný panel, ktorý poskytuje krištáľovo čistý pohľad na komponenty, ktoré sú plne vystavené, čím sa z neho stáva skutočné umelecké dielo.

Špecifikácie
| Veľkosť skrine | |
|---|---|
| Veľkosť skrine | Mid Tower |
| Podporované veľkosti základných dosiek | |
| Veľkosť základnej dosky | ATX, micro-ATX, ITX |
| Pozície pre disky | |
| 3.5" Pozícia | 2 |
| 2.5" Pozícia | 2 |
| 2.5"/3.5" Kombo Pozícia | 1 |
| Integrovaný zdroj | |
| Veľkosť zdroja | ATX |
| Rozširujúce sloty | |
| Vertikálne | 7 |
| Predný Vstup/Výstup Konektory | |
| Zvukové konektory | 1 |
| USB 3.0 | 2 |
| USB-C 3.2 | 1 |
| Vrchná časť | 360 mm |
| Bočná časť | 280 mm |
| Zadná časť | 360 mm |
| Vrchná časť | 3x120 mm |
| Bočná časť | 3x120 mm |
| Zadná časť | 3x120 mm |
| Spodná časť | 1x120mm |
| Maximálna veľkosť CPU chladiča | 160 mm |
| Maximálna dĺžka GPU | 410 mm |
| Maximálna dĺžka zdroja | 210 mm |
| Veľkosť | 440×285×399 mm |
| Váha | 7 kg |
Popis produktu bol preložený pomocou umelej inteligencie a môže obsahovať nepresnosti.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Skrinky |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 8.38 kg |
| EAN: | 6933412765158 |
| Integrovaný zdroj: | Ne |
| Prevedenie skrine: | Midi Tower |
| Farba skrine: | Čierna |
| Počet pozícií 3.5" (HDD): | 2 |
| Počet interných pozícií 2.5": | 2 |
| Bočnice: | Prosklená |
| Podsvícení: | ARGB |
| Vybavenie PC skrinky: | Priehľadná bočnice |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
