DEEPCOOL Case CG580 WH, ATX, Průhledná bočnice, bílá
Kód: R-CG580-WHNDA0-G-1
Garancia doručenia
nepoškodeného tovaru

Darček zdarma
Ku každej objednávke

Cez 3000 výdajných miest
po celom Slovensku

Doručenie do druhého dňa
na akúkoľvek adresu
Podrobný popis
DEEPCOOL CG580 WH
CG580 WH je malebná jednokomorová panoramatická skriňa s bielym povrchom, ktorá bola vyrobená tak, aby pojala najčastejšie používané komponenty a zároveň ich štýlovo prezentovala. Vďaka podpore 360mm radiátorov a početným konfiguráciám ventilátorov je CG580 WH tiež mimoriadne funkčná. Ventilátory nie sú súčasťou balenia, takže skriňa je úplne pripravená na inštaláciu vašich obľúbených chladicích ventilátorov.

Špecifikácie
| Veľkosť skrine | |
|---|---|
| Veľkosť skrine | Mid Tower |
| Podporované veľkosti základných dosiek | |
| Veľkosť základnej dosky | ITX/Micro-ATX/ATX |
| Pozície pre disky | |
| 3.5" Pozície | 2x |
| 2.5" Pozície | 2x |
| 2.5"/3.5" Kombo Pozície | 1x |
| Rozširujúce sloty | |
| Horizontálne | 7x |
| Predné Vstupy/Výstupy Konektory | |
| Zvukové konektory | 1x |
| USB 3. | 2x |
| Tvrdené sklo | |
| Podpora vodného chladenia | |
| Bočná časť | 120/240/360 mm |
| Vrchná časť | 120/140/240/280/360 mm |
| Zadná časť | 120/140 mm |
| Podpora ventilátorov | |
| Bočná časť | 3x120 mm |
| Vrchná časť | 3×120 / 2×140 mm |
| Spodná časť | 1x 120 mm |
| Zadná časť | 1×120mm/1x140 mm |
| Maximálna veľkosť komponentov | |
| Maximálna veľkosť CPU chladiča | 176 mm |
| Maximálna dĺžka GPU | 410 mm |
| Maximálna dĺžka zdroja | 210 mm |
| Prachové filtre | |
| Pozície prachových filtrov | 2x |
| Veľkosť a Váha | |
| Veľkosť | 437×235×501 mm |
| Váha | 7.9 kg |
Popis produktu bol preložený pomocou umelej inteligencie a môže obsahovať nepresnosti.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Skrinky |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 9.8 kg |
| EAN: | 6933412774105 |
| Integrovaný zdroj: | Ne |
| Prevedenie skrine: | Midi Tower |
| Farba skrine: | Čierna |
| Počet pozícií 3.5" (HDD): | 2 |
| Počet interných pozícií 2.5": | 2 |
| Počet pozic 2.5“ (HDD): | 2 |
| Bočnice: | Prosklená |
| Podsvícení: | ARGB |
| Vybavenie PC skrinky: | Predný Audio panel, Predný USB panel |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
