DEEPCOOL Case CH160 PLUS, mATX, Průhledná bočnice, černá
Kód: R-CH160-BKNGM0-G
Garancia doručenia
nepoškodeného tovaru

Darček zdarma
Ku každej objednávke

Cez 3000 výdajných miest
po celom Slovensku

Doručenie do druhého dňa
na akúkoľvek adresu
Podrobný popis
DEEPCOOL CH160 PLUS
Síťované panely obklopujú model CH160 PLUS a zvyšujú cirkuláciu vzduchu v dizajne, ktorý dbá na rozmerové rozmery. Integrovaná horná rukoväť uľahčuje presúvanie a premiestňovanie kedykoľvek je to potrebné.

Špecifikácie
| Veľkosť skrinky | |
|---|---|
| Veľkosť skrinky | Micro Tower |
| Podporované veľkosti základových dosiek | |
| Veľkosť základovej dosky | mini-ITX/Micro-ATX/ |
| Miesto pre disky | |
| 3.5" Miesto | 1x |
| 2.5" Miesto | 1x |
| 2.5"/3.5" Kombinované miesto | 1x |
| Rozširujúce zásuvky | |
| Horizontálne | 4x |
| Predné vstupy/výstupy konektorov | |
| Zvukové konektory | 1x |
| USB 3. | 2x |
| USB-C 3. | 1x |
| Tvrzené sklo | |
| Podpora vodného chladenia | |
| Vrchná časť | 120/240 mm |
| Zadná časť | 120 mm |
| Podpora ventilátorov | |
| Predná časť | 1×120 mm/1×140 mm |
| Vrchná časť | 2×120 mm |
| Zadná časť | 1× 120 mm |
| Maximálne veľkosti komponentov | |
| Maximálna veľkosť CPU chladiča | 164 mm |
| Maximálna dĺžka GPU | 342 mm |
| Maximálna dĺžka zdroja | 140 mm |
| Prachové filtre | |
| Pozície prachových filtrov | 2x |
| Veľkosť a Váha | |
| Veľkosť | 375×195×323,5 mm |
| Váha | 4,2 kg |
Popis produktu bol preložený pomocou umelej inteligencie a môže obsahovať nepresnosti.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Skrinky |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 5 kg |
| EAN: | 6933412765356 |
| Integrovaný zdroj: | Ne |
| Prevedenie skrine: | Mini Tower / micro ATX |
| Farba skrine: | Čierna |
| Počet pozícií 3.5" (HDD): | 1 |
| Počet interných pozícií 2.5": | 1 |
| Počet pozic 2.5“ (HDD): | 1 |
| Bočnice: | Prosklená |
| Podsvícení: | bez podsvícení |
| Vybavenie PC skrinky: | Predný Audio panel, Predný USB panel |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
