DEEPCOOL Case CH260, mATX, Průhledná bočnice, černá
Kód: R-CH260-BKNGM0-G-1
Garancia doručenia
nepoškodeného tovaru

Darček zdarma
Ku každej objednávke

Cez 3000 výdajných miest
po celom Slovensku

Doručenie do druhého dňa
na akúkoľvek adresu
Podrobný popis
DEEPCOOL CH260
Micro Form Factor CH260 je vybavený bočným panelom z tvrdeného skla, ktorý odhalí moderné vnútorné súčiastky, zatiaľ čo perforované horné a predné panely možno ozdobiť gumovými prvkami PIXEL. Skriňa tiež spĺňa rastúce požiadavky na základné dosky s konektormi na zadnej strane vďaka širšiemu priestoru 29,6 mm na zadnej strane.

Špecifikácie
| Veľkosť Skrine | |
|---|---|
| Veľkosť Skrine | Micro Tower |
| Podporované veľkosti základných dosiek | |
| Veľkosť základnej dosky | mini-ITX/Micro-ATX/ |
| Pozície pre disky | |
| 3.5" Pozícia | 1x |
| 2.5" Pozícia | 1x |
| Rozširujúce sloty | |
| Horizontálne | 4x |
| Predné Vstupy/Výstupy Konektory | |
| Zvukové konektory | 1x |
| USB 3. | 2x |
| USB-C 3. | 1x |
| Vrchná časť | 120/240/360 mm |
| Zadná časť | 120 mm |
| Predná časť | 2×120 mm |
| Vrchná časť | 3×120 mm/2×140 mm |
| 1× 120 mm | |
| Maximálna veľkosť CPU chladiča | 174 mm |
| Maximálna dĺžka GPU | 388/413 mm (Bez predných ventilátorov) |
| 140 mm | |
| Pozície práškových filtrov | 2x |
| Veľkosť | 438×225×312.5 mm |
| 5.3 kg | |
Popis produktu bol preložený pomocou umelej inteligencie a môže obsahovať nepresnosti.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Skrinky |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 5.86 kg |
| EAN: | 6933412765233 |
| Integrovaný zdroj: | Ne |
| Prevedenie skrine: | Mini Tower / micro ATX |
| Farba skrine: | Čierna |
| Počet pozícií 3.5" (HDD): | 1 |
| Počet interných pozícií 2.5": | 1 |
| Bočnice: | Prosklená |
| Podsvícení: | bez podsvícení |
| Vybavenie PC skrinky: | Predný Audio panel, Predný USB panel, Priehľadná bočnice |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
