DEEPCOOL Case MATREXX 30, mATX, Průhledná bočnice, 1x120mm Fan, černá
Kód: DP-MATX-MATREXX30
Garancia doručenia
nepoškodeného tovaru

Darček zdarma
Ku každej objednávke

Cez 3000 výdajných miest
po celom Slovensku

Doručenie do druhého dňa
na akúkoľvek adresu
Podrobný popis
DEEPCOOL MATREXX 30
Matrexx 30 je malá skrinka pre počítače M-ATX, ideálna pre hráčov, ktorí si chcú zostaviť malý herný počítač. Jej logická vnútorná štruktúra maximalizuje kompatibilitu. Bočný panel z tvrdeného skla v plnej veľkosti poskytuje optimálny výhľad do vnútra skrine.

Špecifikácie
| Veľkosť skrine | |
|---|---|
| Veľkosť skrine | Mini Tower |
| Podporované veľkosti základných dosiek | |
| Veľkosť základnej dosky | mini-ITX/Micro-ATX |
| Pozície pre disky | |
| 3.5" Pozície | 3x |
| 2.5" Pozície | 2x |
| Rozširujúce sloty | |
| Horizontálne | 4x |
| Predný Vstup/Výstup Konektory | |
| Zvukové konektory | 2x |
| USB 3. | 1x |
| USB 2.0 | 1x |
| Tvrdené sklo | |
| Podpora vodného chladenia | |
| Zadná časť | 120 mm |
| Podpora ventilátorov | |
| Predná časť | 1× 120 mm |
| Zadná časť | 1× 120 mm |
| Maximálne veľkosti komponentov | |
| Maximálna veľkosť CPU chladiča | 151 mm |
| Maximálna dĺžka GPU | 250 mm |
| Maximálna dĺžka zdroja | 170 mm |
| Veľkosť a hmotnosť | |
| Veľkosť | 405.8×193×378.2 mm |
| Hmotnosť | 3.62 kg |
Popis produktu bol preložený pomocou umelej inteligencie a môže obsahovať nepresnosti.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Skrinky |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 4.5 kg |
| EAN: | 6933412713715 |
| Integrovaný zdroj: | Ne |
| Prevedenie skrine: | Mini Tower / micro ATX |
| Farba skrine: | Čierna |
| Počet pozícií 3.5" (HDD): | 3 |
| Počet interných pozícií 2.5": | 1 |
| Počet pozic 2.5“ (HDD): | 1 |
| Bočnice: | Prosklená |
| Podsvícení: | bez podsvícení |
| Vybavenie PC skrinky: | Predný Audio panel, Predný USB panel |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
