DEEPCOOL CPU Chladič AG200, 92mm, LGA1851, AM5, černá
Kód: R-AG200-BKNNMN-G
Garancia doručenia
nepoškodeného tovaru

Darček zdarma
Ku každej objednávke

Cez 3000 výdajných miest
po celom Slovensku

Doručenie do druhého dňa
na akúkoľvek adresu
Podrobný popis
DEEPCOOL AG200
AG200 je kompaktný chladič CPU s jednou vežou, ktorý predstavuje novú generáciu klasických základných chladičov GAMMAXX s vylepšeným vzhľadom a účinnosťou pri výkone 100 W

Špecifikácie
| Chladič | |
|---|---|
| Rozmer chladiča | 119×77×129 mm |
| Počet ventilátorov | 1 |
| Ventilátor | |
| Veľkosť | 92×92×25 mm |
| Rýchlosť | 500~3050 RPM±10% |
| Statický tlak | 2.89 mm H20 |
| Prúdenie vzduchu | 36.75 CFM |
| Hluk | 30.5 dB(A) |
| Konektory | 4-pin |
| Typ ložiska | hydraulické ložisko |
| Intel | LGA1851/1700/1200/1151/1150/1155 |
| AMD | AM5/AM4 |
Popis produktu bol preložený pomocou umelej inteligencie a môže obsahovať nepresnosti.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Prídavné ventilátory |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 0.4 kg |
| EAN: | 6933412727903 |
| Typ chladiča: | Aktívne |
| Využitie chladiča: | Na procesory |
| Velikost ventilátoru: | 92x92 |
| Barva podsvícení: | bez podsvícení |
| Napájecí konektor: | 4pin |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
