DEEPCOOL CPU Chladič AG500 BK ARGB V2, 1x120mm, LGA1851, AM5, černá
Kód: R-AG500-BKAMMN-GJD
Garancia doručenia
nepoškodeného tovaru

Darček zdarma
Ku každej objednávke

Cez 3000 výdajných miest
po celom Slovensku

Doručenie do druhého dňa
na akúkoľvek adresu
Podrobný popis
DEEPCOOL AG500 BK ARGB V2
DeepCool AG500 BK ARGB V2 je celokovový jednovrstvový chladič CPU zameraný na vysoký výkon, ktorý sa pýši piatimi teplovodivými rúrami zabalenými v hutnej veži chladiča pre optimálnu odvod tepla a spárovaný s jemne vyladeným 120mm ARGB PWM ventilátorom pre účinné chladenie.

Špecifikácie
| Chladič | |
|---|---|
| Veľkosť chladiča | 125×95×160 mm |
| Počet ventilátorov | 1 |
| Ventilátor | |
| Veľkosť | 120×120×25 mm |
| Rýchlosť | 300~1950 RPM±10% |
| Statický tlak | 2.04 mm H2O |
| Prúdenie vzduchu | 67.88 CFM |
| Hluk | 29.4 dB(A) |
| Konektory | 4-pin (Ventilátor) + 3-pin (ARGB) |
| Podsvietenie | ARGB |
| Typ ložiska | hydraulické ložisko |
| Intel | LGA1851/1700/1200/1151/1150/1155 |
| AMD | AM5/AM4 |
Popis produktu bol preložený pomocou umelej inteligencie a môže obsahovať nepresnosti.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Prídavné ventilátory |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 1.04 kg |
| EAN: | 6933412729334 |
| Typ chladiča: | Aktívne |
| Využitie chladiča: | Na procesory |
| Velikost ventilátoru: | 120x120 |
| Barva podsvícení: | ARGB |
| Napájecí konektor: | 4pin |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
