DEEPCOOL CPU Chladič AG620 BK ARGB V2, 2x120mm, LGA1851, AM5, černá
Kód: R-AG620-BKAMMN-GJD
Garancia doručenia
nepoškodeného tovaru

Darček zdarma
Ku každej objednávke

Cez 3000 výdajných miest
po celom Slovensku

Doručenie do druhého dňa
na akúkoľvek adresu
Podrobný popis
DEEPCOOL AG620 BK ARGB V2
DeepCool AG620 BK ARGB V2 je celý čierny dvojvežový chladič procesora zameraný na vysokú výkonnosť, ktorý sa pýši šiestimi tepelnými trubicami umiestnenými v hustej veži chladiča pre optimálny odvod tepla a je vybavený dvoma ladenými 120mm ventilátormi ARGB PWM pre výkonné chladenie.

Špecifikácie
| Chladič | |
|---|---|
| Rozmer chladiča | 129×136×161 mm |
| Počet ventilátorov | 1 |
| Ventilátor | |
| Veľkosť | 120×120×25 mm |
| Rýchlosť | 300~1950 RPM±10% |
| Statický tlak | 2.04 mm H20 |
| Prúdenie vzduchu | 67.88 CFM |
| Hluk | 29.4 dB(A) |
| Konektory | 4-pin (Ventilátor) + 3-pin (ARGB) |
| Podsvietenie | ARGB |
| Typ ložiska | hydraulické ložisko |
| Intel | LGA1851/1700/1200/1151/1150/1155 |
| AMD | AM5/AM4 |
Popis produktu bol preložený pomocou umelej inteligencie a môže obsahovať nepresnosti.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Prídavné ventilátory |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 1.59 kg |
| EAN: | 6933412729242 |
| Typ chladiča: | Aktívne |
| Využitie chladiča: | Na procesory |
| Velikost ventilátoru: | 120x120 |
| Barva podsvícení: | ARGB |
| Napájecí konektor: | 4pin |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
