DEEPCOOL CPU Chladič AK400, 1x120mm, LGA1851, AM5, černá
Kód: R-AK400-BKNNMN-G-1
Garancia doručenia
nepoškodeného tovaru

Darček zdarma
Ku každej objednávke

Cez 3000 výdajných miest
po celom Slovensku

Doručenie do druhého dňa
na akúkoľvek adresu
Podrobný popis
DEEPCOOL AK400
DeepCool AK400 je vysoko kompatibilný chladič procesora s usporiadaním štyroch tepelných trubíc v tvare veže, jedinečným dizajnom mreže žeber a vysoko výkonným ventilátorom FDB, ktorý zabezpečuje vynikajúci odvod tepla a extrémne nízku hlučnosť.

Špecifikácie
| Chladič | |
|---|---|
| Rozmer chladiča | 127×97×155 mm |
| Počet ventilátorov | 1 |
| Ventilátor | |
| Veľkosť | 120×120×25 mm |
| Rýchlosť | 500~1850 RPM±10% |
| Statický tlak | 2.04 mm H20 |
| Prúdenie vzduchu | 66.47 CFM |
| Hluk | 29 dB(A) |
| Konektory | 4-pin |
| Typ ložiska | hydraulické ložisko |
| Intel | LGA1851/1700/1200/1151/1150/1155 |
| AMD | AM5/AM4 |
Popis produktu bol preložený pomocou umelej inteligencie a môže obsahovať nepresnosti.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Prídavné ventilátory |
|---|---|
| Záruka: | 3 roky |
| Hmotnosť: | 0.97 kg |
| EAN: | 6933412727446 |
| Typ chladiča: | Aktívne |
| Využitie chladiča: | Na procesory |
| Velikost ventilátoru: | 120x120 |
| Barva podsvícení: | bez podsvícení |
| Napájecí konektor: | 4pin |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
