DEEPCOOL CPU Chladič AK400 DIGITAL SE WH, 1x120mm, LGA1851, AM5, bílá
Kód: R-AK400-WHADMN-GJD
Garancia doručenia
nepoškodeného tovaru

Darček zdarma
Ku každej objednávke

Cez 3000 výdajných miest
po celom Slovensku

Doručenie do druhého dňa
na akúkoľvek adresu
Podrobný popis
DEEPCOOL AK400 DIGITAL SE
Era digitálnych vzduchových chladičov je tu a spoločnosť DeepCool s hrdosťou predstavuje model AK400 DIGITAL SE. Všetko, čo ste mali radi na AK400, ale navyše s elegantným nízkoprofilovým stavovým displejom a ARGB LED pásom.

Špecifikácia
| Chladič | |
|---|---|
| Rozmery chladiča | 120×60×152 mm |
| Počet ventilátorov | 1 |
| Ventilátor | |
| Veľkosť | 120 mm |
| Rýchlosť | 500~1850 RPM±10% |
| Prúdenie vzduchu | 68.99 CFM |
| Hluk | 28 dB(A) |
| Konektory | 4-pin (Ventilátor) + 3-pin (LED) |
| Typ ložiska | FDB |
| Intel | LGA1851/1700/1200/1151/1150/1155 |
| AMD | AM5/AM4 |
Popis produktu bol preložený pomocou umelej inteligencie a môže obsahovať nepresnosti.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Prídavné ventilátory |
|---|---|
| Záruka: | 3 roky |
| Hmotnosť: | 0.97 kg |
| EAN: | 6933412729501 |
| Typ chladiča: | Aktívne |
| Využitie chladiča: | Na procesory |
| Velikost ventilátoru: | 120x120 |
| Barva podsvícení: | bez podsvícení |
| Napájecí konektor: | 4pin |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
