DEEPCOOL CPU Chladič AK620 DIGITAL SE WH, ARGB, 2x120mm, LGA1851, AM5, bílá
Kód: R-AK620-WHADMN-GJD
Garancia doručenia
nepoškodeného tovaru

Darček zdarma
Ku každej objednávke

Cez 3000 výdajných miest
po celom Slovensku

Doručenie do druhého dňa
na akúkoľvek adresu
Podrobný popis
DEEPCOOL AK620 DIGITAL SE WH
Prišiel vek digitálnych vzduchových chladičov a spoločnosť DeepCool s hrdosťou predstavuje AK620 DIGITAL SE. Všetko, čo ste mali radi na modeli AK620, teraz doplnené o elegantný nízkoprofilový magnetický stavový displej a ARGB LED pásiky.

Špecifikácie
| Chladič | |
|---|---|
| Rozmer chladiča | 127×110×154 mm |
| Počet ventilátorov | 2 |
| Ventilátor | |
| Veľkosť | 120 mm |
| Rýchlosť | 500~1850 RPM±10% |
| Statický tlak | 2.19 mm H20 |
| Prúdenie vzduchu | 68.99 CFM |
| Hluk | 28 dB(A) |
| Konektory | 4-pin (Ventilátor) + 3-pin (LED) |
| Podsvietenie | ARGB |
| Typ ložiska | FDB |
| Intel | LGA1851/1700/1200/1151/1150/1155 |
| AMD | AM5/AM4 |
Popis produktu bol preložený pomocou umelej inteligencie a môže obsahovať nepresnosti.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Prídavné ventilátory |
|---|---|
| Záruka: | 3 roky |
| Hmotnosť: | 1.67 kg |
| EAN: | 6933412729525 |
| Typ chladiča: | Aktívne |
| Využitie chladiča: | Na procesory |
| Velikost ventilátoru: | 120x120 |
| Barva podsvícení: | ARGB |
| Napájecí konektor: | 4pin |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
