DEEPCOOL CPU Chladič ASSASSIN IV, 1x120mm, 1x140mm, LGA2066, AM5, černá
Kód: R-ASN4-BKNNMT-G
Garancia doručenia
nepoškodeného tovaru

Darček zdarma
Ku každej objednávke

Cez 3000 výdajných miest
po celom Slovensku

Doručenie do druhého dňa
na akúkoľvek adresu
Podrobný popis
DEEPCOOL ASSASSIN IV
ASSASSIN sa vracia s novým dizajnom a účinným chladením. ASSASSIN IV ponúka mimoriadny výkon a je vybavený siedmimi tepelnými trubicami a novými navrhnutými 120 a 140mm FDB ventilátormi.

Špecifikácie
| Chladič | |
|---|---|
| Rozmery chladiča | 144×147×164 mm |
| Počet ventilátorov | 1 |
| Ventilátor | |
| Veľkosť | 140×140×25 mm / 120×120×25 mm |
| Rýchlosť | 500~1800 RPM±10% / 500~1700 RPM±10% |
| Statický tlak | 3.76 mm H20 / 2.1 mm H2O |
| Tichý režim statického tlaku | 2.46 mm H2O / 1.35 mm H2O |
| Prúdenie vzduchu | 61.25 CFM / 58.06 CFM |
| Prúdenie vzduchu v tichom režime | 48.55 CFM / 46.75 CFM |
| Hluk | 29.3 dB(A) |
| Hluk v tichom režime | 22.6 dB(A) |
| Konektory | 4-pin |
| Typ ložiska | FDB |
| Kompatibilita | |
| Intel | LGA2066/2011-v3/2011/1851/1700/1200/1151/1150/1155 |
| AMD | AM5/AM4 |
Popis produktu bol preložený pomocou umelej inteligencie a môže obsahovať nepresnosti.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Prídavné ventilátory |
|---|---|
| Záruka: | 6 rokov |
| Hmotnosť: | 2.11 kg |
| EAN: | 6933412728092 |
| Typ chladiča: | Aktívne |
| Využitie chladiča: | Na procesory |
| Velikost ventilátoru: | 120x120, 140x140 |
| Barva podsvícení: | bez podsvícení |
| Napájecí konektor: | 4pin |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
