DEEPCOOL CPU Chladič ASSASSIN IV VC VISION, 1x120mm, 1x140mm, LGA2066, AM5, černá
Kód: R-ASN4-BKNVMD-G
Garancia doručenia
nepoškodeného tovaru

Darček zdarma
Ku každej objednávke

Cez 3000 výdajných miest
po celom Slovensku

Doručenie do druhého dňa
na akúkoľvek adresu
Podrobný popis
DEEPCOOL ASSASSIN IV VC VISION
Vlajková séria vzduchových chladičov od DeepCool dostáva výrazné rozšírenie v podobe modelu ASSASSIN IV VC VISION. Chladicí výkon sa výrazne zvyšuje vďaka parnej komore na základni, ktorá zvyšuje TDP až na 300 W! Zlepšenia však nekončia – k už tak impozantnému chladiču ASSASSIN IV bol pridaný aj štvorsegmentový digitálny displej vysokéj kvality.
Estetický chladič s vysokým výkonom, ktorý ponúka dva zvukové profily a digitálnu obrazovku – vzduchové chladiče môžu mať naozaj všetko.

Špecifikácie
| Chladič | |
|---|---|
| Rozmer chladiča | 140 × 110 × 160 mm |
| Počet ventilátorov | 1 |
| Ventilátor | |
| Veľkosť | 140×140×25 mm / 120×120×25 mm |
| Rýchlosť | 500~1800 RPM±10% / 500~1700 RPM±10% |
| Statický tlak | 3,76 mm / 2,1 mm H20 |
| Prúdenie vzduchu | 61,25 CFM / 58,06 CFM |
| Hluk | 29,3 dB(A) |
| Konektory | 4-pin |
| Typ ložiska | FDB |
| Intel | LGA2066/2011-v3/2011/1851/1700/1200/1150/1151/1155 |
| AMD | AM5/AM4 |
Popis produktu bol preložený pomocou umelej inteligencie a môže obsahovať nepresnosti.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Prídavné ventilátory |
|---|---|
| Záruka: | 6 rokov |
| Hmotnosť: | 2.27 kg |
| EAN: | 6933412729136 |
| Typ chladiča: | Aktívne |
| Využitie chladiča: | Na procesory |
| Velikost ventilátoru: | 120x120, 140x140 |
| Barva podsvícení: | bez podsvícení |
| Napájecí konektor: | 4pin |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
