DEEPCOOL CPU Chladič ASSASSIN IV WH, 1x120mm, 1x140mm, LGA2066, AM5, bílá
Kód: R-ASN4-WHNNMT-G
Garancia doručenia
nepoškodeného tovaru

Darček zdarma
Ku každej objednávke

Cez 3000 výdajných miest
po celom Slovensku

Doručenie do druhého dňa
na akúkoľvek adresu
Podrobný popis
DEEPCOOL ASSASSIN IV WH
ASSASSIN sa vracia s novým dizajnom a efektívnym chladením. ASSASSIN IV WH poskytuje výnimočný výkon a je vybavený siedmimi tepelnými trubicami a novým 120 a 140mm FDB ventilátormi.

Špecifikácie
| Chladič | |
|---|---|
| Rozmer chladiča | 144×147×164 mm |
| Počet ventilátorov | 1 |
| Ventilátor | |
| Veľkosť | 140×140×25 mm / 120×120×25 mm |
| Rýchlosť | 500~1800 RPM±10% / 500~1700 RPM±10% |
| Statický tlak | 3.76 mm H2O / 2.1 mm H2O |
| Tichý režim statický tlak | 2.46 mm H2O / 1.35 mm H2O |
| Prúdenie vzduchu | 61.25 CFM / 58.06 CFM |
| Prúdenie vzduchu v tichom režime | 48.55 CFM / 46.75 CFM |
| Hluk | 29.3 dB(A) |
| Hluk v tichom režime | 22.6 dB(A) |
| Konektory | 4-pin |
| Typ ložiska | FDB |
| Kompatibilita | |
| Intel | LGA2066/2011-v3/2011/1851/1700/1200/1151/1150/1155 |
| AMD | AM5/AM4 |
Popis produktu bol preložený pomocou umelej inteligencie a môže obsahovať nepresnosti.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Prídavné ventilátory |
|---|---|
| Záruka: | 6 rokov |
| Hmotnosť: | 2.14 kg |
| EAN: | 6933412728382 |
| Typ chladiča: | Aktívne |
| Využitie chladiča: | Na procesory |
| Velikost ventilátoru: | 120x120, 140x140 |
| Barva podsvícení: | bez podsvícení |
| Napájecí konektor: | 4pin |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
