DEEPCOOL GAMERSTORM zdroj 1200W PQ1200G, 120mm, Plně modulární, 80+ Gold, ATX 3.1, černá
Kód: R-PQC00G-FD1B-JGEU-V1
Garancia doručenia
nepoškodeného tovaru

Darček zdarma
Ku každej objednávke

Cez 3000 výdajných miest
po celom Slovensku

Doručenie do druhého dňa
na akúkoľvek adresu
Podrobný popis
GAMERSTORM PQ1200G
Model PQ1200G je vybavený dynamickým 120mm ventilátorom FDB, ktorý prispôsobuje svoju rýchlosť podľa potrieb chladenia pokročilých vnútorných obvodov.

Špecifikácie
| Formát zdroja | |
|---|---|
| Formát zdroja | ATX |
| Výkon | |
| Výkon zdroja | 1200 W |
| MTBF hodín | 100 000 hodín |
| Ochranné funkcie | OPP/OVP/OCP/SCP/OTP/UVP/SIP/NLO |
| Veľkosť ventilátora | 120 mm |
| Počet konektorov / káblov | |
| ATX 20+4pin Konektor | 1/1 (600 mm) |
| CPU/EPS 4+4pin Konektor | 2/1 (700 mm) |
| PCIe 6+2pin Konektor | 1/2 (600 + 120 mm) |
| PCIe 12+4pin Konektor | 1/1 (650 mm) |
| SATA Konektor + Molex | 1/3 (450 + 120 + 120 + 120 mm) |
| --- | |
| ATX12V Verzia | 3.1 |
| 80 PLUS Účinnosť | Gold |
| Modulárna káblová sústava | Plne |
Popis produktu bol preložený pomocou umelej inteligencie a môže obsahovať nepresnosti.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Zdroje |
|---|---|
| Záruka: | 10 rokov |
| Hmotnosť: | 2.88 kg |
| EAN: | 6933412744801 |
| Výkon zdroje (W): | 1200 |
| Formát zdroja: | ATX |
| Konektory: | 8pin CPU 1x, PCIe 8-pin, PCIe 16-pin Gen5, SATA 15-pin, Molex |
| Konektory pre základnú dosku: | ATX 24-pin |
| Modulární kabeláž: | Ano |
| Efektivita zdroje: | 80 Plus Gold |
| Vlastnosti zdroja: | Modulárna kabeláž |
| Podsvícení: | Bez podsvícení |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
