DEEPCOOL GAMERSTORM zdroj 450W PF450L, 120mm, 80+, černá
Kód: R-PF450L-HE0B-JGEU
Garancia doručenia
nepoškodeného tovaru

Darček zdarma
Ku každej objednávke

Cez 3000 výdajných miest
po celom Slovensku

Doručenie do druhého dňa
na akúkoľvek adresu
Podrobný popis
GAMERSTORM PL450L
Rad GAMER STORM PF-L ponúka spoľahlivú účinnosť 80 PLUS 230V EU Standard pre napájanie počítačových systémov so stabilným a tichým chodom.

Špecifikácie
| Formát zdroja | .,. |
|---|---|
| Formát zdroja | ATX |
| Výkon | .,. |
| Výkon zdroja | 450 W |
| MTBF hodín | 100,000 hodín |
| Ochranné funkcie | a |
| Vstupný rozsah striedavého prúdu | 5-10A |
| Veľkosť ventilátora | 120 mm |
| Počet konektorov / káblov | .,. |
| ATX 20+4pin Konektor | 1x / 1x (500 mm) |
| CPU/EPS 4+4pin Konektor | 1x / 1x (620 mm) |
| PCIe 6+2pin Konektor | 1x / 1x (500 mm) |
| SATA Konektor + Molex | 1x / 2x (400 mm+ 120 mm) + 1x (120 mm) |
| --- | .,. |
| ATX12V Verzia | 2.31 |
| 80 PLUS Účinnosť | 230VEU White |
| Modulárna kabeláž | Není |
Popis produktu bol preložený pomocou umelej inteligencie a môže obsahovať nepresnosti.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Zdroje |
|---|---|
| Záruka: | 3 roky |
| Hmotnosť: | 1.75 kg |
| EAN: | 6933412724087 |
| Výkon zdroje (W): | 450 |
| Formát zdroja: | ATX |
| Konektory: | 8pin CPU 1x, PCIe 8-pin, SATA 15-pin, Molex |
| Konektory pre základnú dosku: | ATX 24-pin |
| Modulární kabeláž: | Ne |
| Efektivita zdroje: | 80 Plus |
| Podsvícení: | Bez podsvícení |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
