DEEPCOOL GAMERSTORM zdroj 500W PF500X, 120mm, 80+ Bronze , černá
Kód: R-PF500X-HD0B-JGEU
Garancia doručenia
nepoškodeného tovaru

Darček zdarma
Ku každej objednávke

Cez 3000 výdajných miest
po celom Slovensku

Doručenie do druhého dňa
na akúkoľvek adresu
Podrobný popis
GAMERSTORM PF500X
Vďaka použitiu tajwanských prémiových pevných a elektrolytických kondenzátorov môže rada PF-X zabezpečiť dobu výdrže ? 16 ms pri 75% zaťažení, čo poskytuje spoľahlivú ochranu pri abnormálnych výpadkoch napájania.
5V Stand-By rails používa elektrolytický kondenzátor od dvoch hlavných japonských značiek, ktorý má štvor-násobnú životnosť v porovnaní s bežnými kondenzátormi, čo zabezpečuje stabilný pohotovostný režim po celý deň.

Špecifikácia
| Formát zdroja | |
|---|---|
| Formát zdroja | ATX |
| Výkon | |
| Výkon zdroja | 500 W |
| MTBF hodín | 40 000 hodín |
| Ochranné funkcie | OPP/OVP/OCP/SCP/OTP/UVP/SIP/NLO |
| Veľkosť ventilátora | 120 mm |
| Počet konektorov / káblov | |
| ATX 20+4pin Konektor | 1 / 1 (500 mm) |
| CPU/EPS 4+4pin Konektor | 1/ 1 (620 mm) |
| PCIe 6+2pin Konektor | 2/ 1 (550 + 150 mm) |
| SATA Konektor + Molex | 2 / 1 (450 + 150 + 150 + 150mm) |
| --- | |
| ATX12V Verzia | 2.52 |
| 80 PLUS Efektivita | Bronze |
| Modulárne káblovanie | Nie |
Popis produktu bol preložený pomocou umelej inteligencie a môže obsahovať nepresnosti.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Zdroje |
|---|---|
| Záruka: | 3 roky |
| Hmotnosť: | 1.77 kg |
| EAN: | 6933412743804 |
| Výkon zdroje (W): | 500 |
| Formát zdroja: | ATX |
| Konektory: | 8pin CPU 1x, PCIe 8-pin, SATA 15-pin, Molex |
| Konektory pre základnú dosku: | ATX 24-pin |
| Modulární kabeláž: | Ne |
| Efektivita zdroje: | 80 Plus Bronze |
| Podsvícení: | Bez podsvícení |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
