DEEPCOOL GAMERSTORM zdroj 650W PF650L, 120mm, 80+, černá
Kód: R-PF650L-HE0B-JGEU
Garancia doručenia
nepoškodeného tovaru

Darček zdarma
Ku každej objednávke

Cez 3000 výdajných miest
po celom Slovensku

Doručenie do druhého dňa
na akúkoľvek adresu
Podrobný popis
GAMERSTORM PL650L
Rad GAMER STORM PF-L ponúka spoľahlivú účinnosť 80 PLUS 230V EU Standard pre napájanie počítačových systémov s stabilným a tichým chodom.

Špecifikácie
| Formát zdroja | |
|---|---|
| Formát zdroja | ATX |
| Výkon | |
| Výkon zdroja | 650 W |
| MTBF hodín | 100 000 hodín |
| Ochranné funkcie | OVP/UVP/SCP/OPP/SIP/NLO |
| Veľkosť ventilátoru | 120 mm |
| Počet konektorov / káblov | |
| ATX 20+4pin Konektor | 1 / 1 (500mm) |
| CPU/EPS 4+4pin Konektor | 2 / 1 (620+120mm) |
| PCIe 6+2pin Konektor | 2 / 1 (500+150mm) |
| SATA Konektor + Molex | 1 / 2 (400mm + 120mm +120mm) |
| --- | |
| ATX12V Verzia | 2.31 |
| 80 PLUS Účinnosť | 80 PLUS |
| Modulárna kabeláž | Nie |
Popis produktu bol preložený pomocou umelej inteligencie a môže obsahovať nepresnosti.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Zdroje |
|---|---|
| Záruka: | 3 roky |
| Hmotnosť: | 1.86 kg |
| EAN: | 6933412724223 |
| Výkon zdroje (W): | 650 |
| Formát zdroja: | ATX |
| Konektory: | 8pin CPU 1x, PCIe 8-pin, SATA 15-pin, Molex |
| Konektory pre základnú dosku: | ATX 24-pin |
| Modulární kabeláž: | Ne |
| Efektivita zdroje: | 80 Plus |
| Podsvícení: | Bez podsvícení |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
