DEEPCOOL Vodní chladič LE240 WH V2, ARGB, 2x120mm, AM5, LGA1851, bílá
Kód: R-LE240-WHAMMN-G-2
Garancia doručenia
nepoškodeného tovaru

Darček zdarma
Ku každej objednávke

Cez 3000 výdajných miest
po celom Slovensku

Doručenie do druhého dňa
na akúkoľvek adresu
Podrobný popis
DEEPCOOL LE240 WH V2
LE240 WH V2 vychádza z overenej rady LE spoločnosti DeepCool a ponúka vylepšený výkon a nový dizajn. Matná hlava čerpadla dodáva moderný vzhľad, vďaka čomu je tento model vynikajúcou voľbou pre základné chladenie.

Špecifikácie
| Vodný blok | |
|---|---|
| Rozmer vodného bloku | 91×78×65 mm |
| Materiál bloku (doska CPU) | Meď |
| Chladič | |
| Rozmer radiátora | 282×120×27 mm |
| Materiál radiátora | Hliník |
| Dĺžka trubky | 410 mm |
| Počet ventilátorov | 2x |
| Ventilátor | |
| Veľkosť | 120×120×25 mm |
| Rýchlosť | 500~2100 RPM±10% |
| Statický tlak | 2.53 mm H2O |
| Prúdenie vzduchu | 75.89 CFM |
| Hluk | 31.6 dB(A) |
| Konektory | 4-pin (Ventilátor) + 3-pin (ARGB) |
| Podsvietenie | ARGB |
| Typ ložiska | hydraulické ložisko |
| Intel | LGA1851/1700/1200/1151/1150/1155 |
| AMD | AM5/AM4 |
Popis produktu bol preložený pomocou umelej inteligencie a môže obsahovať nepresnosti.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Prídavné ventilátory |
|---|---|
| Záruka: | 3 roky |
| Hmotnosť: | 1.83 kg |
| EAN: | 6933412729297 |
| Typ chladiča: | Vodné |
| Využitie chladiča: | Na procesory |
| Velikost ventilátoru: | 120x120 |
| Barva podsvícení: | ARGB |
| Napájecí konektor: | 4pin |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
