Dell/480GB/SSD/2.5''/SATA/1R
Kód: 345-BGVP
Garancia doručenia
nepoškodeného tovaru

Darček zdarma
Ku každej objednávke

Cez 3000 výdajných miest
po celom Slovensku

Doručenie do druhého dňa
na akúkoľvek adresu
Podrobný popis
Rozhraní: SATA Typ: SSD, Read Intensive Rychlost: 6Gbps Kapacita: 480GB Otáčky: - Velikost: 2,5'' HotPlug: Ano (součástí disku je HotPlug rámeček) Disk je kompatibilní s DELL servery: PowerEdge C6615 PowerEdge C6620 PowerEdge HS5610 PowerEdge HS5620 PowerEdge R260 PowerEdge R360 PowerEdge R470 PowerEdge R6515 PowerEdge R660 PowerEdge R660XS PowerEdge R6615 PowerEdge R6625 PowerEdge R670 PowerEdge R6715 PowerEdge R6725 PowerEdge R760 PowerEdge R760XA PowerEdge R760XS PowerEdge R7615 PowerEdge R7625 PowerEdge R770 PowerEdge R7715 PowerEdge R7725 PowerEdge R860 PowerEdge R960 PowerEdge T560 a dalšíDodatočné parametre
| Kategória: | Pevné disky 3,5'' SATA |
|---|---|
| Záruka: | 1 rok |
| Hmotnosť: | 0.1 kg |
| EAN: | 5397184963647 |
| Rozmer disku: | 2.5" |
| Otáčky disku (rpm): | Bez otáček |
| Provedení: | Interní |
| Záruka (roky): | 1 |
| Rozhranie SAS: | Ne |
| Modelová řada: | Dell |
| Rozhraní M.2 SATA: | Ne |
| Kapacita disku: | 480GB |
| Typ úložiska: | SSD |
| Rozhraní M.2 PCIe NVMe: | Ne |
| Rozhranie SATA: | Ano |
| Obsahuje chladič: | Ne |
| Barva: | Nevztahuje se |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
