Dell/480GB/SSD/3.5''/SATA/1R
Kód: 345-BJSM
Garancia doručenia
nepoškodeného tovaru

Darček zdarma
Ku každej objednávke

Cez 3000 výdajných miest
po celom Slovensku

Doručenie do druhého dňa
na akúkoľvek adresu
Podrobný popis
Rozhraní: SATA
Typ: SSD
Rychlost: 6Gbps
Kapacita: 480 GB
Otáčky: -
Velikost: 3,5'' (2,5'' s redukcí na 3,5'')
HotPlug: Ne (součástí disku je plastový Carrier rámeček)
Part Number: 345-BJSM
SKU Number: 345-BJSM
EAN Number: 5397184963982 Disk je kompatibilní s DELL servery: PowerEdge T160 a další
Dodatočné parametre
| Kategória: | Pevné disky 3,5'' SATA |
|---|---|
| Záruka: | 1 rok |
| Hmotnosť: | 0.1 kg |
| EAN: | 5397184963982 |
| Rozmer disku: | 3.5" |
| Otáčky disku (rpm): | Bez otáček |
| Provedení: | Interní |
| Záruka (roky): | 1 |
| Rozhranie SAS: | Ne |
| Modelová řada: | Dell |
| Rozhraní M.2 SATA: | Ne |
| Kapacita disku: | 480GB |
| Typ úložiska: | SSD |
| Rozhraní M.2 PCIe NVMe: | Ne |
| Rozhranie SATA: | Ano |
| Vhodný pre:: | Servery |
| Obsahuje chladič: | Ne |
| Barva: | Nevztahuje se |
| Rozhraní U.2: | Ne |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
