Dell/960 GB/SSD/2.5''/SATA/1R
Kód: 345-BDRK
Garancia doručenia
nepoškodeného tovaru

Darček zdarma
Ku každej objednávke

Cez 3000 výdajných miest
po celom Slovensku

Doručenie do druhého dňa
na akúkoľvek adresu
Podrobný popis
Manufacturer Part: F8P8K Dell Part: 345-BDRK Rozhraní: SATA Typ: SSD, Read Intensive Rychlost: 6Gbps Kapacita: 960GB Otáčky: - Velikost: 2,5'' HotPlug: Ano (součástí disku je HotPlug rámeček) Disk je kompatibilní s DELL servery: PowerEdge C6420 PowerEdge C6520 PowerEdge C6525 PowerEdge C6620 PowerEdge HS5610 PowerEdge R260 PowerEdge R340 PowerEdge R350 PowerEdge R440 PowerEdge R450 PowerEdge R550 PowerEdge R640 PowerEdge R650/XS PowerEdge R6515 PowerEdge R6525 PowerEdge R660 PowerEdge R6615 PowerEdge R6625 PowerEdge R740 PowerEdge R740XD PowerEdge R7425 PowerEdge R750 PowerEdge R750XA PowerEdge R7515 PowerEdge R7525 PowerEdge R760 PowerEdge R760XS PowerEdge R7615 PowerEdge R7625 PowerEdge R840 PowerEdge R940 PowerEdge R940xa PowerEdge T550 a dalšíDodatočné parametre
| Kategória: | Pevné disky 3,5'' SATA |
|---|---|
| Záruka: | 1 rok |
| Hmotnosť: | 0.4 kg |
| EAN: | 5397184922873 |
| Rozmer disku: | 2.5" |
| Otáčky disku (rpm): | Bez otáček |
| Provedení: | Interní |
| Záruka (roky): | 1 |
| Rozhranie SAS: | Ne |
| Modelová řada: | Dell |
| Rozhraní M.2 SATA: | Ne |
| Kapacita disku: | 960GB |
| Typ úložiska: | SSD |
| Rozhraní M.2 PCIe NVMe: | Ne |
| Rozhranie SATA: | Ano |
| Vhodný pre:: | Servery |
| Obsahuje chladič: | Ne |
| Barva: | Nevztahuje se |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
