Dell/960 GB/SSD/3.5''/SATA/1R
Kód: 345-BDQM
Garancia doručenia
nepoškodeného tovaru

Darček zdarma
Ku každej objednávke

Cez 3000 výdajných miest
po celom Slovensku

Doručenie do druhého dňa
na akúkoľvek adresu
Podrobný popis
Technical Information : Storage Capacity : 960 Gb Interface Type : Sata-6gbps Features : Read-intensive Endurance Drive Transfer Rate : 600 Mbps (external) Form Factor : 2.5 Inch 7mm Inherit the warranty of the Dell system OR one year hardware warranty This product is compatible with the following systems: PowerEdge C6420 PowerEdge C6520 PowerEdge C6525 PowerEdge HS5610 PowerEdge R240 PowerEdge R250 PowerEdge R340 PowerEdge R350 PowerEdge R440 PowerEdge R450 PowerEdge R540 PowerEdge R550 PowerEdge R640 PowerEdge R6415 PowerEdge R650 PowerEdge R650XS PowerEdge R6515 PowerEdge R6525 PowerEdge R660 PowerEdge R6615 PowerEdge R6625 PowerEdge R740 PowerEdge R740XD PowerEdge R740XD2 PowerEdge R7415 PowerEdge R7425 PowerEdge R750 PowerEdge R750XS PowerEdge R7515 PowerEdge R7525 PowerEdge R760 PowerEdge R760XS PowerEdge R7615 PowerEdge R7625 PowerEdge T350 PowerEdge T550Dodatočné parametre
| Kategória: | SAS disky |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 0.46 kg |
| EAN: | 5397184756102 |
| Rozmer disku: | 3.5" |
| Otáčky (rpm): | Bez otáček |
| Prevedenie disku: | Interní |
| Záruka (roky): | 1 |
| Rozhranie IDE: | Ne |
| Rozhranie SAS: | Ne |
| Modelová řada: | Dell |
| Rozhraní M.2 SATA: | Ne |
| Kapacita presná (GB): | 960 GB |
| Typ úložiska: | SSD |
| Rozhraní M.2 PCIe NVMe: | Ne |
| Rozhranie SATA: | Ano |
| Vhodný pre:: | Servery |
| Kapacita disku (GB, TB): | 600 - 960 GB |
| Barva: | Bez barvy |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
