Dell Precision 3590 15.6'' FHD i7, 32G, 512, A500, W11P
Kód: KK53Y
Cez 3000 výdajných miest
po celom Slovensku

Doručenie do druhého dňa
na akúkoľvek adresu
Podrobný popis
Technické parametry *
Procesor: Intel Core Ultra 7 155H (16 jader (6P + 8E + 2LPE), 22 vláken, P-core 1.4/4.8 GHz, E-core 0.9/3.8 GHz, LPE-core 0.7/2.5 GHz, 24 MB cache) *
Paměť: 32 GB: 2 x 16 GB, DDR5, 5600 MT/s, non-ECC *
Operační systém: Win 11 Pro MUI (English, Czech, Hungarian, Polish, Slovak) *
Kapacita disku: 512GB, M.2 2230, Gen4 PCIe NVMe, SSD, Class 35 *
Displej: 15.6'' FHD (1920x1080),IPS, 60 Hz, antireflexní, 250 nitů *
Grafická karta: NVIDIA RTX 500 Ada 4GB GDDR6 *
Webkamera: Infračervená barevná FHD kamera *
Připojení: Intel® Wi-Fi 6E AX211, 2x2, 802.11ax, MU-MIMO, Bluetooth® wireless card *
Baterie a napájení: 3článková lithium-iontová 54Wh baterie, Adaptér 130 W (USB-C) *
Barva: Šedá
Výbava a příslušenství *
Klávesnice:
Podsvícená klávesnice Česká/Slovenská -
s numerickou klávesnicí *
Čtečka otisku prstů: Ne *
Smart Card: Ano *
Thunderbolt 4: Ano *
WLAN: Pouze anténa
Konektivita *1x port USB 3.2 1. generace *1x port USB 3.2 1. generace s technologií PowerShare *2x porty Thunderbolt 4 s funkcí Power Delivery a rozhraním DisplayPort *1x univerzální zvukový port *1x port HDMI 2.1 TMDS *1x port RJ-45 *1x slot karty microSD *1x slot pro bezpečnostní zámek Wedge
Rozměry a hmotnost *
Rozměry: Výška: 20,80 mm (Vpředu) 22,80 mm (Vzadu), Šířka: 357,80 mm, Hloubka: 233,30 mm *
Hmotnost: od: 1,62 kg
Záruka 3 roky ProSupport Next Business Day On-Site Service - servis u zákazníka do druhého pracovního dne
Stránky výrobce: https://www.dell.com/en-us/shop/dell-laptops/new-precision-3590-workstation/spd/precision-15-3590-laptop/xctop3590usvp
Dodatočné parametre
| Kategória: | Pracovné stanice |
|---|---|
| Záruka: | 3 roky |
| Hmotnosť: | 1.79 kg |
| EAN: | 5397184816622 |
| Disk - typ: | SSD |
| Displej - typ: | LCD IPS/PLS/WVA |
| Grafická karta: | NVIDIA |
| Konektor DisplayPort: | Ne |
| Konektor HDMI: | Ano |
| Optická mechanika: | Ne |
| Thunderbolt 4 / USB 4 (počet): | 2 |
| USB 2.0 (počet): | 0 |
| USB 3.x: | Áno |
| USB 3.x (počet): | 2 |
| USB 3.x Type-C: | Ne |
| USB 3.x Type-C (počet): | 0 |
| Wi-Fi: | Ano |
| Výrobca CPU: | Intel |
| Typ CPU: | Intel Core Ultra 7 |
| Ethernet - rýchlosť: | 1 Gbs |
| Modelový rad: | Dell Precision |
| Čítačka pamäťových kariet: | Ano |
| Polohovacie zariadenie: | TouchPad |
| Konektor RS-232 (sériový port): | Ne |
| Bluetooth: | Ano |
| Operačný systém: | Windows 11 Pro |
| Podsvietená klávesnica: | Ano |
| Čítačka čipových kariet: | Ano |
| Veľkosť pamäte VGA (GB): | 4 |
| Displej - dotykový: | Nie |
| Audio 3,5mm jack: | Ano |
| Dátové siete: | Nepodporuje |
| Značka: | Dell |
| Typ notebooku: | Pracovný notebook |
| Displej - povrch: | Antireflexní |
| Operačná pamäť (GB): | 32 |
| Pamäť - počet slotov celkom: | 2 |
| Pamäť - počet voľných slotov: | 0 |
| Pamäť - rýchlosť (MHz): | 5600 |
| Pamäť - max. veľkosť (GB): | 64 |
| Konektor VGA (D-Sub): | Ne |
| Konektor DVI: | Ne |
| Konektor mini DisplayPort: | Ne |
| Konektor RJ45: | Áno |
| Batéria - počet článkov: | 3 |
| Záruka notebooku: | 3R NBD |
| Uhlopriečka ("): | 15,6 |
| Hmotnosť presná (kg): | 1,62 |
| Farba: | Šedá |
| Model: | 3590 |
| Displej - rozlíšenie: | 1920x1080 |
| Počet jadier CPU: | 16 |
| Kapacita presná (GB): | 512GB |
| Thunderbolt 3 (kompatibilný): | Ano |
| Konektor mini/micro HDMI: | Ne |
| Zákl.frekvencia jadra CPU (GHz): | 1,4 |
| Modelový rad GPU: | NVIDIA RTX 500 Ada 4 GB |
| USB 2.0: | Ne |
| Obnovovacia frekvencia (Hz): | 60 |
| Generácia/rada CPU: | Intel Ultra 1. generace |
| Typ SSD: | M.2 2230 |
| Webkamera: | Ano |
| Verzia HDMI: | Verze 2.1 |
| Výkon napájacieho zdroja (W): | 130 |
| Napájací konektor: | USB - C |
| Počet pamäte RAM: | 32GB (2x 16GB) |
| Typ pamäte: | DDR5 |
| Rozlíšenie webkamery: | 1080p |
| Thunderbolt 4 / USB 4 Type-C: | Ano |
| TPM 2.0: | Ano |
| Výška (mm): | 22,8 |
| Šírka (mm): | 357,8 |
| Hĺbka (mm): | 233,3 |
| EKO produkt podľa parametra EU: | Ano |
| Rozmery pamäte: | SODIMM |
| Presný model CPU: | U7-155H |
| Hmotnosť: | Lehký od 1,51 do 2 kg |
| TCO Certified: | Ano |
| TCO Certified number: | N924020415 |
| Max.frekvencia jadra CPU (GHz): | 4,8 |
| Batéria - kapacita (Wh): | 54 |
| CPU s podporou AI: | Ano |
| Wi-Fi štandard: | Wi-Fi 6E 802.11ax |
| Bluetooth verzia: | 5.3 |
| Power Delivery - USB-C: | Napájení a DisplayPort |
| Konštrukcia notebooku: | Klasická konstrukce |
| Numerická klávesnica: | Ano |
| NPU - počet TOPs: | Neuvedeno |
| Napájací adaptér v balení: | Ano |
| Displej - jas (cd/m2=nits): | 250 |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
