Dell/P5525QC/54,6''/IPS/4K UHD/60Hz/8ms/Black/3R
Kód: 210-BNTN
Garancia doručenia
nepoškodeného tovaru

Darček zdarma
Ku každej objednávke

Cez 3000 výdajných miest
po celom Slovensku

Doručenie do druhého dňa
na akúkoľvek adresu
Podrobný popis
Displej *
Viditelná úhlopříčka: 54.64'' *
Typ panelu: Technologie IPS (In-Plane Switching) *
Povrch displeje obrazovky: Antireflexní s tvrdostí 3H, závoj 25 % *
Maximální přednastavené rozlišení: 3840 x 2160 při 60 Hz *
Pozorovací úhel: 178/178 *
Rozteč pixelů: 0,315 mm x 0,315 mm *
Pixely na palec (PPI): 81 *
Kontrastní poměr: 1200:1 *
Poměr stran: 16:9 *
Jas: 400 cd/m2 *
Doba odezvy: 8 ms (fast mode) *
Audio: 2 x 10 W
Konektivita • 1x DP 1.4 (podpora 2 x zobrazení 4k při 60 Hz s DSC) • 1x Výstup DP (podpora MST) • 1x USB Type-C upstream (alternativní režim s rozhraním DisplayPort 1.4, Power Delivery (PD) až 90 W) • 1x USB Type-C 3.2 Gen 1 (5 Gbps) downstream (15 W) • 2x HDMI 2.0 • 2x USB-A 3.2 Gen 1 (5 Gbps) downstream • 1x USB-B 3.2 Gen 1 (5 Gbps) upstream • 1x Analogový dvoukanálový linkový výstup zvuku 2.0 (3,5mm konektor) • 1x RJ45 • 1x RS232
Rozměry *
Výška: 727,83 mm *
Šířka: 1247,43 mm *
Hloubka: 79,80 mm *
Hmotnost (pouze monitor): 23,30 kg *
Hmotnost bez obalu, s kabely a příslušenstvím: 23,30 kg *
Hmotnost (včetně balení): 33,80 kg
Napájení *
Požadované napětí: AC 100-240 V (50/60 Hz) *
Spotřeba energie při běžném provozu: 77,1 W *
Spotřeba energie v pohotovostním/spánkovém režimu: 0.5 Watt *
Spotřeba energie v pohotovostním režimu se sítí: 2,0 Watt
Rozsah teplot *Min Operating Temperature: 0 °C *Max Operating Temperature: 40 °C
Rozsah provozní vlhkosti * 10 - 80% (non-condensing)
Přizpůsobení * Vesa uchycení 300 x 400 mm
Záruka *
Typ: 3-Year Advanced Exchange Service and Premium Panel Exchange Služba Premium Panel Exchange Služba Dell Premium Panel Exchange umožňuje bezplatnou výměnu monitoru v době trvání omezené záruky na hardware i v případě, že najdete jediný vadný světlý pixel. Služba Advanced Exchange Service Tento monitor je dodáván s tříletou výměnnou servisní službou Advanced Exchange Service. V případě nutnosti vám během tříleté omezené záruky na hardware bude příští pracovní den zaslán náhradní monitor.
Stránky výrobce *
Odkaz: https://www.dell.com/en-us/shop/dell-55-4k-conference-room-monitor-p5525qc/apd/210-bntp/monitors-monitor-accessories
Dodatočné parametre
| Kategória: | LCD monitory 51 - 60 palcov |
|---|---|
| Záruka: | 3 roky |
| Hmotnosť: | 23.3 kg |
| EAN: | 5397184821770 |
| Displej - typ: | LCD IPS/PLS/WVA |
| Formát obrazu: | Širokoúhlý - 16:9 |
| FreeSync: | Ne |
| G-Sync: | Ne |
| Konektor DisplayPort: | Ano |
| Konektor HDMI: | Ano |
| Konektor USB-C: | Áno |
| Kontrast (statický): | 1 200:1 |
| Trieda energetickej účinnosti: | F |
| Konektor USB: | Ano |
| Rozostup bodov (mm): | 0,315 |
| Rozmery (ŠxVxH mm): | 1247,43 x 727,83 x 79,80 |
| Montáž na stenu: | Ano |
| Repro: | Ano |
| Rozlíšenie: | 3840x2160 (Ultra HD, 4K) |
| Pozorovací úhel ver./ hor.: | 178/178 |
| VESA standard: | Ano |
| Displej - dotykový: | Nie |
| Displej - povrch: | Matný |
| Konektor DVI: | Ne |
| Konektor RJ45: | Áno |
| Úhlopříčka ("): | 54,6 |
| Model: | P5525QC |
| Doba odezvy (ms): | 8 |
| Spôsob použitia: | Domácí/Kancelářské |
| Prehnutý monitor: | Ne |
| Celkový výkon repro (W): | 20 |
| Obnovovací frekvence (Hz): | 60 |
| Webkamera: | Ne |
| Verze HDMI: | Verze 2.0 |
| DP/mini DP (počet): | 2 |
| Power Delivery: | Ano |
| Barevná hloubka: | 1,07 miliardy |
| Spotřeba energie (W): | 77 |
| Rozměr VESA uchycení (mm): | 400 x 300 |
| Hmotnost rozsah (kg): | od 15,1 do 25 |
| Rozlišení - standard: | 4K |
| EKO produkt podle parametru EU: | Ano |
| Záruka (roky): | 3 |
| Modelová řada: | Dell |
| TCO Certified: | Ano |
| TCO Certified number: | D1024110056 |
| Výkon Power Delivery (W): | 90 |
| Barva: | Černá |
| Adaptive-Sync: | Ne |
| Displej - jas (cd/m2=nits): | 400 |
| Flicker Free: | Ano |
| WWW_PODROBNEJI_SKRIP: | TCO logo |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
