Dell Precision/7680/i9-13950HX/16''/FHD/32GB/1TB SSD/RTX 3500/W11P/Gray/3RNBD
Kód: 0RRF9
Garancia doručenia
nepoškodeného tovaru

Darček zdarma
Ku každej objednávke

Cez 3000 výdajných miest
po celom Slovensku

Doručenie do druhého dňa
na akúkoľvek adresu
Podrobný popis
Technické parametre
| - |
| Intel Core i9-13950HX, 36MB Cache, 32 Threads, 24 Cores (8P+16E) up to 5.5GHz, 55w, vPro |
| 32GB, 1x32GB 5600MHz CAMM, non-ECC |
| 1TB M.2 PCIe NVMe Gen 4 2280 SSD |
| No Additional Hard Drive |
| 16" FHD+ 1920x1200 WLED, WVA, 60Hz, anti-glare, non-touch, 100% DCI-P3, 500 nits, IR Camera with Mic |
| NVIDIA RTX™ 3500 Ada 12GB GDDR6 |
| Contacted Smartcard only, no NFC reader, no Fingerprint reader |
| - |
| - |
| FHD/IR Camera, ExpressSign-In, Intelligent privacy, Camera Shutter, Mic |
| - |
| Intel Wi-Fi 6E AX211, 2x2, 802.11ax, Bluetooth wireless card |
| No Mobile Broadband Card |
| - |
| - |
| - |
| - |
| Czech/Slovak (MUI) backlit keyboard with numeric keypad, 100-key |
| - |
| 93 Wh, 6 Cell, Lithium Ion Polymer |
| 240W Power Adapter |
| Europe Power Cord |
| Windows 11 Pro, English, Czech, Hungarian, Polish, Slovak |
| - |
| No anti-virus software |
| - |
| No Microsoft Office License Included 30 day Trial Offer Only |
| Intel vPro Management Disabled |
| Grey |
| 3 roky ProSupport Next Business Day On-Site Service |
Konektivita
1. SD Reader 6. 7.4mm power connector
|
Rozmery a hmotnosť
1.Height: 0.98 in. (24.70 mm) |
|
Starting Weight: 2.6 kg |
Slovenská republika:
DELL Technická podpora: +421 239 346 192 (Toll)
DELL ProSupport hotline: +421 239 346 191 (Toll)
Česká republika:
DELL Technická podpora: +420 225 772 727 (Toll)
DELL ProSupport Česká Republika: +420 225 772 969 (Toll)
Dodatočné parametre
| Kategória: | Notebooky |
|---|---|
| Záruka: | 3 roky |
| Hmotnosť: | 2.6 kg |
| EAN: | 5397184810477 |
| Čítačka odtlačkov prstov: | Nie |
| Disk - kapacita SSD (GB): | 1TB SSD |
| Disk - typ: | SSD |
| Displej - rozlíšenie: | 1920x1200 |
| Displej - typ: | Antireflexní |
| Displej - uhlopriečka [palce]: | 16 |
| Displej - veľkosť: | 16" |
| Gigabit ethernet: | Ano |
| Grafická karta: | NVIDIA |
| HDMI: | Ano |
| Model GPU: | RTX 3500 |
| NFC: | Nie |
| Numerická klávesnica: | Áno |
| Optická mechanika: | Bez optickej mechaniky |
| Pamäť - maximálna veľkosť: | 128 GB |
| Podsvietená klávesnica: | Áno |
| Procesor typ: | Intel Core i9 |
| Thunderbolt 4 / USB 4 (počet): | 2 ks |
| USB 2.0 (počet): | 0 ks |
| USB 3.x: | Áno |
| USB 3.x (počet): | 2 ks |
| USB 3.x Type-C: | Áno |
| USB 3.x Type-C (počet): | 1 ks |
| Výstup DisplayPort: | Ne |
| Výstup DVI: | Ne |
| Výstup VGA: | Ne |
| Webová kamera: | Áno |
| Wi-Fi: | Ano |
| Zdroj: | 240 W |
| WWW_PODROBNEJI_SKRIP: | Naše logo - Office |
| Modelová řada: | Dell Precision |
| Čítačka kariet: | Áno |
| Polohovacie zariadenie: | TouchPad |
| Sériový port: | Nie |
| Bluetooth: | Ano |
| Bezpečnostné prvky: | Áno |
| Operační systém: | Windows 11 Pro |
| Čítačka čipových kariet: | Áno |
| Displej - dotykový: | Nie |
| Značka: | Dell |
| Typ notebooku: | Pracovná stanica |
| Podpora RAID: | Ne |
| Paměť - velikost (GB): | 32GB |
| Paměť - počet slotů celkem: | 1 |
| Paměť - počet volných slotů: | 0 |
| Paměť - rychlost: | 5600 MHz |
| Výstup mini DisplayPort: | Nie |
| Konektor RJ45: | Áno |
| Výstup slúchadlá: | Áno |
| Vstup mikrofón: | Áno |
| Batéria - články: | 6 článkov |
| Záruka notebooku: | 3RNBD |
| Barva: | Šedá |
| Model notebooku: | 7680 |
| Model procesoru: | i9-13950HX |
| Thunderbolt 3 (kompatibilní): | Ano |
| Výstup mini/micro HDMI: | Ne |
| Otáčanie klávesnice: | Nie |
| Oddeliteľná klávesnica: | Nie |
| Modelový rad GPU: | NVIDIA RTX 3500 Ada 12 GB |
| Disk - kapacita HDD (GB): | Ne |
| Disk - kapacita eMMC (GB): | Ne |
| Dotyk aktivní pero (v balení): | Ne |
| Typ SSD: | M.2 |
| Výkon napájecího zdroje (W): | 240 W |
| Počet jader procesoru: | 24 |
| Frekvence procesoru (MHz) max: | 5500 |
| Počet paměti RAM: | 32GB (1x 32GB) |
| Typ paměti: | DDR5 |
| Paměť Intel Optane: | Ne |
| Velikost paměti VGA: | 12 288 MB |
| Rozlišení webkamery: | 1080p |
| Typ baterie: | Li-Ion (Lithium-iontová) |
| Thunderbolt 4 / USB 4 Type-C: | Ano |
| Výška (mm): | 23,20 |
| Šířka (mm): | 356,00 |
| Hloubka (mm): | 258,34 |
| EKO produkt podle parametru EU: | Ano |
| Generace procesoru: | 13. generace |
| Rozměry paměti: | CAMM |
| Hmotnosť: | Štandardný od 2,51 do 3 kg |
| TCO Certified: | Ano |
| TCO Certified number: | N923030273 |
| Disk - kapacita UFS (GB): | Ne |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
