Dell Pro Micro/QCM1255/Micro/R5PRO-8500GE/16GB/512GB/AMD int/W11P/3RNBD
Kód: VHDP1
Garancia doručenia
nepoškodeného tovaru

Darček zdarma
Ku každej objednávke

Cez 3000 výdajných miest
po celom Slovensku

Doručenie do druhého dňa
na akúkoľvek adresu
Podrobný popis
Dell Pro Micro QCM1255Technické parametry *
Procesor: AMD Ryzen 5 PRO 8500GE (6 jader, 12 vláken, 3,4/5,0 GHz, 16 MB cache) *
Paměť: 16GB (2x 8GB) [DDR5, 4800 MHz, 2 sloty SODIMM, maximální konfigurace 64 GB] *
Operační systém: Windows 11 Pro *
Kapacita disku: 512GB SSD TLC *
Grafická karta: Integrovaná AMD Radeon 740M Graphics *
Připojení: MediaTek Wi-Fi 7 MT7925, 2x2, 802.11ax, MU-MIMO, Bluetooth® wireless card, internal antenna, AIM-T S *
Barva: Černá *
Zdroj: 65W AC rugged adapter, 4.5mm barrel, E4
Výbava a příslušenství *
Klávesnice: Dell Wired Keyboard - KB216 - Czech/Slovak (QWERTZ) - Black *
Myš: Dell Wired Mouse - MS116 - Black *
vPro: ne
Konektivita Vpředu: *1x Port USB 3.2 2. generace (10 Gb/s) Type-C *1x Port USB 3.2 1. generace (5 Gb/s) *1x Port náhlavní soupravy (kombinace sluchátek a mikrofonu) Vzadu: *2x Port USB 3.2 1. generace (5 Gb/s) *2x Port USB 2.0 (480 Mb/s) s funkcí Smart Power-On *1x Port DisplayPort 1.4a (HBR3) *1x Port HDMI 2.1 (TMDS) *1x Ethernetový port RJ45 (až 1 Gb/s) *1x Port napájecího adaptéru *1x Slot pro bezpečnostní zámek Kensington a kroužek pro visací zámek *1x Volitelný port externí antény *1x volitelný port (HDMI 2.1 (FRL) / DisplayPort 1.4a (HBR3) / VGA / USB Type-C s rozhraním DisplayPort v alternativním režimu a napájením / USB 3.2 Gen 2 / PS2 / Sériový port / Optický port )
Sloty *1x M.2 2230 slot pro kombinovanou kartu s technologií Wi-Fi a Bluetooth *2x M.2 2230/2280 slot 4. generace pro disk SSD
Rozměry a hmotnost *
Rozměry: Výška: 182,00 mm, Šířka: 36,00 mm, Hloubka: 178,00 mm *
Hmotnost: od: 1,17 - 1,39 kg
Záruka: 3 roky ProSupport Next Business Day On-Site Service - servis u zákazníka do druhého pracovního dne
Dodatočné parametre
| Kategória: | Mini PC |
|---|---|
| Záruka: | 3 roky |
| Hmotnosť: | 0.1 kg |
| EAN: | 5397184978269 |
| Disk - typ: | SSD |
| Grafická karta: | Integrovaná |
| Konektor DisplayPort: | Ano |
| Konektor HDMI: | Ano |
| Optická mechanika: | Ne |
| Wi-Fi: | Ano |
| Výrobce CPU: | AMD |
| Typ CPU: | AMD Ryzen 5 PRO |
| Modelová řada: | Dell Pro Micro |
| Provedení: | Micro tower |
| Ethernet - rychlost: | 1 Gbs |
| Zabezpečení zámkem: | Kensington Lock |
| Klávesnice: | Drátová |
| Myš: | Drátová |
| Operační systém: | Windows 11 Pro |
| Čtečka paměťových karet: | Ne |
| Konektor RS-232 (sériový port): | Ne |
| Bluetooth: | Ano |
| VESA standard: | Ne |
| Audio 3,5mm jack: | Ano |
| Pamäť RAM (GB): | 16 |
| Paměť - počet slotů celkem: | 2 |
| Paměť - počet volných slotů: | 0 |
| Paměť - rychlost (MHz): | 4800 |
| MS Office Trial: | Ano |
| Konektor VGA (D-Sub): | Ne |
| Konektor DVI: | Ne |
| Konektor mini DisplayPort: | Ne |
| Konektor RJ45: | Áno |
| Model: | QCM1255 |
| Počet jader CPU: | 6 |
| Kapacita disku: | 512GB |
| Thunderbolt 3 (kompatibilní): | Ne |
| Konektor mini/micro HDMI: | Ne |
| Zákl.frekvence jádra CPU (GHz): | 3,4 |
| USB 2.0 (přední): | 0 |
| USB 3.x (přední): | 1 |
| USB 3.x Type-C (přední): | 1 |
| USB 2.0 (zadní): | 2 |
| USB 3.x (zadní): | 2 |
| USB 3.x Type-C (zadní): | 0 |
| HDMI (počet): | 1 |
| DVI (počet): | 0 |
| VGA (počet): | 0 |
| PS/2 (zadný): | 0 |
| Generace/řada CPU: | AMD řady 8000 |
| Typ SSD: | M.2 |
| Rozhranie SSD: | PCI-Express NVMe |
| DP/mini DP (počet): | 1 |
| Výkon napájecího zdroje (W): | 65 |
| Počet paměti RAM: | 16GB (2x 8GB) |
| Typ paměti: | DDR5 |
| USB 4 / Thunderbolt 4 (zadní): | 0 |
| eSATA: | Ne |
| Mini/micro HDMI (počet): | 0 |
| TPM 2.0: | Ano |
| Záruka (roky): | 3 NBD |
| EKO produkt podle parametru EU: | Ne |
| Rozměry paměti: | SODIMM |
| Přesný model CPU: | R5PRO-8500GE |
| USB 4 / Thunderbolt 4 (přední): | 0 |
| Počet LAN portov: | 1 |
| TCO Certified: | Ne |
| Modelový rad GPU: | AMD Radeon 740M Graphics |
| Max.frekvence jádra CPU (GHz): | 5,0 |
| CPU s podporou AI: | Ne |
| Wi-Fi standard: | Wi-Fi 7 802.11be |
| Bluetooth verze: | 5.4 |
| Barva: | Černá |
| MS GamePass Trial: | Ne |
| Thunderbolt 5 (přední): | 0 |
| Thunderbolt 5 (zadní): | 0 |
| NPU - počet TOPs: | Nepodporuje |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
