Dell Pro/QCT1250/Tower/i5-14500/16GB/512GB/UHD 770/W11P/3RNBD
Kód: H6XKM
Garancia doručenia
nepoškodeného tovaru

Darček zdarma
Ku každej objednávke

Cez 3000 výdajných miest
po celom Slovensku

Doručenie do druhého dňa
na akúkoľvek adresu
Podrobný popis
Dell Pro Tower Desktop QCT1250Technické parametry *
Procesor: Intel® Core™ i5-14500 (14 cores, up to 5.0GHz) *
Paměť: 16GB (1x 16GB) [DDR5, 4800 MHz, 2 sloty UDIMM, maximální konfigurace 64 GB] *
Operační systém: Win 11 Pro MUI *
Kapacita disku: 512GB SSD *
Grafická karta: Intel UHD Graphics *
Připojení: No Wireless LAN Card *
Barva: Černá *
Zdroj: 180 W, Bronze
Výbava a příslušenství *
Klávesnice: Dell Multimedia Keyboard-KB216 - Czech/Slovak (QWERTZ) - Black *
Myš: Dell Optical Mouse-MS116 - Black *
vPro: No vPro® support *
Mechanika: Ne
Konektivita Vpředu: *2x USB 2.0 (480 Mbps) ports *1x USB 3.2 Gen 1 (5 Gbps) Type-C® port *1x USB 3.2 Gen 1 (5 Gbps) port *1x global headset jack Vzadu: *2x USB 2.0 (480 Mbps) with SmartPower On ports *2x USB 3.2 Gen 1 (5 Gbps) ports *1x RJ45 (1 Gbps) Ethernet port *1x HDMI 2.1 port *1x DisplayPort™ 1.4a port *1x legacy serial port (optional) *1x VGA port (optional) *1x HDMI 2.1 port (optional) *1x DisplayPort™ 1.4a port (optional) *2x USB 3.2 Gen 2 (10 Gbps) ports (optional) *1x USB 3.2 Gen 2 (10 Gbps) Type-C® with DisplayPort™ Alt Mode port (optional) Optional porty jsou pouze při individuální konfiguraci, případně se dají separátně dokoupit.
Sloty *1x SATA 3.0 HDD slot *1x SATA 3.0 ODD slot *2x full-height Gen3 PCIe x1 slots *1x full-height Gen3 PCIe x16 slot *1x M.2 2230/2280 SSD slot *1x M.2 2230 slot for WiFi and Bluetooth combo card *1x security-cable slot (Kensington lock)
Rozměry a hmotnost *
Rozměry: Výška: 324,30 mm, Šířka: 154,00 mm, Hloubka: 293,00 mm *
Hmotnost: od: 5,44 - 6,78 kg
Záruka: 3 roky ProSupport Next Business Day On-Site Service - servis u zákazníka do druhého pracovního dne
Odkaz na stránky výrobce: https://www.dell.com/en-us/shop/desktop-computers/dell-pro-tower-desktop/spd/dell-pro-qct1250-desktop
Dodatočné parametre
| Kategória: | Kancelárske PC |
|---|---|
| Záruka: | 3 roky |
| Hmotnosť: | 0.1 kg |
| EAN: | 5397184935958 |
| Disk - typ: | SSD |
| Grafická karta: | Integrovaná |
| Konektor DisplayPort: | Ano |
| Konektor HDMI: | Ano |
| Optická mechanika: | Ne |
| Wi-Fi: | Nie |
| Výrobce CPU: | Intel |
| Typ CPU: | Intel Core i5 |
| Modelová řada: | Dell Pro |
| Provedení: | Tower |
| Ethernet - rychlost: | 1 Gbs |
| Klávesnice: | Drátová |
| Myš: | Drátová |
| Operační systém: | Windows 11 Pro |
| Čtečka paměťových karet: | Ne |
| Bluetooth: | Ne |
| Audio 3,5mm jack: | Ano |
| Pamäť RAM (GB): | 16 |
| Paměť - počet slotů celkem: | 2 |
| Paměť - počet volných slotů: | 1 |
| Paměť - rychlost (MHz): | 4800 |
| MS Office Trial: | Ano |
| Konektor mini DisplayPort: | Ne |
| Konektor RJ45: | Áno |
| Model: | QCT1250 |
| Počet jader CPU: | 14 |
| Kapacita disku: | 512GB |
| Thunderbolt 3 (kompatibilní): | Ne |
| Zákl.frekvence jádra CPU (GHz): | 2,6 |
| USB 2.0 (přední): | 2 |
| USB 3.x (přední): | 1 |
| USB 3.x Type-C (přední): | 1 |
| USB 2.0 (zadní): | 2 |
| USB 3.x (zadní): | 2 |
| USB 3.x Type-C (zadní): | 0 |
| HDMI (počet): | 1 |
| Generace/řada CPU: | Intel 14. generace |
| Typ SSD: | M.2 |
| Rozhranie SSD: | PCI-Express NVMe |
| DP/mini DP (počet): | 1 |
| Výkon napájecího zdroje (W): | 180 |
| Počet paměti RAM: | 16GB (1x 16GB) |
| Typ paměti: | DDR5 |
| USB 4 / Thunderbolt 4 (zadní): | 0 |
| Záruka (roky): | 3 NBD |
| Rozměry paměti: | UDIMM |
| Přesný model CPU: | i5-14500 |
| USB 4 / Thunderbolt 4 (přední): | 0 |
| Počet LAN portov: | 1 |
| Modelový rad GPU: | Intel Iris/Intel UHD Graphics |
| Max.frekvence jádra CPU (GHz): | 5 |
| CPU s podporou AI: | Ne |
| Barva: | Černá |
| MS GamePass Trial: | Ne |
| Thunderbolt 5 (přední): | 0 |
| Thunderbolt 5 (zadní): | 0 |
| NPU - počet TOPs: | Nepodporuje |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
