Dell Pro/QCT1255/Tower/R7PRO-8700GE/16GB/512GB/AMD int/W11P/3RNBD
Kód: JXGHR
Garancia doručenia
nepoškodeného tovaru

Darček zdarma
Ku každej objednávke

Cez 3000 výdajných miest
po celom Slovensku

Doručenie do druhého dňa
na akúkoľvek adresu
Podrobný popis
Dell Pro Tower QCT1255Technické parametry *
Procesor: AMD Ryzen 7 PRO 8700GE (8 jader, 16 vláken, 3,6/5,1 GHz, 16 MB cache) *
Paměť: 16GB (2x 8GB) [DDR5, 4800 MHz, 2 sloty UDIMM, maximální konfigurace 64 GB] *
Operační systém: Windows 11 Pro *
Kapacita disku: 512GB SSD TLC *
Grafická karta: Integrovaná AMD Radeon 780M Graphics *
Připojení: No Wireless LAN Card *
Barva: Černá *
Zdroj: 180 W, Bronze
Výbava a příslušenství *
Klávesnice: Dell Wired Keyboard - KB216 - Czech/Slovak (QWERTZ) - Black *
Myš: Dell Wired Mouse - MS116 - Black *
vPro: ne *
Mechanika: Ne
Konektivita Vpředu: *2x USB 2.0 (480 Mbps) with PowerShare ports *1x USB 3.2 Gen 2x1 (5 Gbps) Type-C® port *1x USB 3.2 Gen 1 (5 Gbps) port *1x universal audio port Vzadu: *2x USB 2.0 (480 Mbps) ports *2x USB 3.2 Gen 1 (5 Gbps) ports *1x RJ45 (1 Gbps) Ethernet port *1x HDMI 2.1 (TMDS) port *1x DisplayPort™ 1.4a (HBR3) port *1x VGA (optional) *1x HDMI 2.1 (FRL) (optional) *1x DisplayPort 1.4a (HBR3) (optional) *2x USB 3.2 Gen 2 (10 Gbps) (optional) *1x USB 3.2 Gen 2 (10 Gbps) Type-C® with DisplayPort™ Alt Mode port (optional) *1x serial port (optional) Optional porty jsou pouze při individuální konfiguraci, případně se dají separátně dokoupit.
Sloty *1x M.2 2230 pro kombinovanou kartu s technologií Wi-Fi a Bluetooth *1x M.2 2230/2280 pro disk SSD *1x SATA 3.0 pro 3,5'' pevný disk *1x SATA 3.0 pro 3,5'' pevný disk nebo tenkou optickou jednotku *1x PCIe x16 plné výšky *2x PCIe x1 plné výšky
Rozměry a hmotnost *
Rozměry: Výška: 324,30 mm, Šířka: 154,00 mm, Hloubka: 293,00 mm *
Hmotnost: od: 6 - 6,76 kg
Záruka: 3 roky ProSupport Next Business Day On-Site Service - servis u zákazníka do druhého pracovního dne
Odkaz na stránky výrobce: https://www.dell.com/en-us/shop/desktop-computers/dell-pro-tower-desktop/spd/dell-pro-qct1255-desktop
Dodatočné parametre
| Kategória: | Kancelárske PC |
|---|---|
| Záruka: | 3 roky |
| Hmotnosť: | 0.1 kg |
| EAN: | 5397184978382 |
| Disk - typ: | SSD |
| Grafická karta: | Integrovaná |
| Konektor DisplayPort: | Ano |
| Konektor HDMI: | Ano |
| Optická mechanika: | Ne |
| Wi-Fi: | Nie |
| Výrobce CPU: | AMD |
| Typ CPU: | AMD Ryzen 7 PRO |
| Modelová řada: | Dell Pro |
| Provedení: | Tower |
| Ethernet - rychlost: | 1 Gbs |
| Klávesnice: | Drátová |
| Myš: | Drátová |
| Operační systém: | Windows 11 Pro |
| Čtečka paměťových karet: | Ne |
| Konektor RS-232 (sériový port): | Ne |
| Bluetooth: | Ne |
| VESA standard: | Ne |
| Audio 3,5mm jack: | Ano |
| Pamäť RAM (GB): | 16 |
| Paměť - počet slotů celkem: | 2 |
| Paměť - počet volných slotů: | 0 |
| Paměť - rychlost (MHz): | 4800 |
| MS Office Trial: | Ano |
| Konektor VGA (D-Sub): | Ne |
| Konektor DVI: | Ne |
| Konektor mini DisplayPort: | Ne |
| Konektor RJ45: | Áno |
| Model: | QCT1255 |
| Počet jader CPU: | 8 |
| Kapacita disku: | 512GB |
| Thunderbolt 3 (kompatibilní): | Ne |
| Konektor mini/micro HDMI: | Ne |
| Zákl.frekvence jádra CPU (GHz): | 3,6 |
| USB 2.0 (přední): | 2 |
| USB 3.x (přední): | 1 |
| USB 3.x Type-C (přední): | 1 |
| USB 2.0 (zadní): | 2 |
| USB 3.x (zadní): | 2 |
| USB 3.x Type-C (zadní): | 0 |
| HDMI (počet): | 1 |
| DVI (počet): | 0 |
| VGA (počet): | 0 |
| PS/2 (zadný): | 0 |
| Generace/řada CPU: | AMD řady 8000 |
| Typ SSD: | M.2 |
| Rozhranie SSD: | PCI-Express NVMe |
| DP/mini DP (počet): | 1 |
| Výkon napájecího zdroje (W): | 180 |
| Počet paměti RAM: | 16GB (2x 8GB) |
| Typ paměti: | DDR5 |
| USB 4 / Thunderbolt 4 (zadní): | 0 |
| eSATA: | Ne |
| Mini/micro HDMI (počet): | 0 |
| TPM 2.0: | Ano |
| Záruka (roky): | 3 NBD |
| EKO produkt podle parametru EU: | Ano |
| Rozměry paměti: | UDIMM |
| Přesný model CPU: | R7PRO-8700GE |
| USB 4 / Thunderbolt 4 (přední): | 0 |
| Počet LAN portov: | 1 |
| TCO Certified: | Ano |
| TCO Certified number: | C1025030015 |
| Modelový rad GPU: | AMD Radeon 780M Graphics |
| Max.frekvence jádra CPU (GHz): | 5,1 |
| CPU s podporou AI: | Ano |
| Barva: | Černá |
| MS GamePass Trial: | Ne |
| Thunderbolt 5 (přední): | 0 |
| Thunderbolt 5 (zadní): | 0 |
| NPU - počet TOPs: | 16 |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
