Dell Pro Slim/Essential QVS1260/Slim/U5-225/16GB/512GB/Intel int/W11P/3R
Kód: YXC69
Garancia doručenia
nepoškodeného tovaru

Darček zdarma
Ku každej objednávke

Cez 3000 výdajných miest
po celom Slovensku

Doručenie do druhého dňa
na akúkoľvek adresu
Podrobný popis
Dell Pro Slim Essential QVS1260Technické parametry *
Procesor: ,Intel Core Ultra 5 225 (20 MB cache, 10 cores, 10 threads, up to 4.9 GHz, 65W) *
Paměť: ,16 GB: 1 x 16 GB, DDR5, 5600 MT/s *
Operační systém: ,Windows 11 Pro *
Kapacita disku: ,512 GB, M.2, PCIe NVMe, SSD *
Grafická karta: ,Intel UHD Graphics *
Připojení: ,MediaTek Wi-Fi 6 MT7920, 2x2, 802.11ax, MU-MIMO, Bluetooth® wireless card *
Barva: Černá *
Zdroj: 180 W
Výbava a příslušenství *
Klávesnice: ,Dell Wired Keyboard - KB216 - Czech/Slovak (QWERTZ) - Black *
Myš: ,Dell Optical Mouse - MS116 (Black)
Konektivita Vpředu: *2 USB 2.0 ports *1 USB 3.2 Gen 1 port *1 USB 3.2 Gen 1 Type-C® port *1 Global headset jack Vzadu: *2 USB 2.0 ports with SmartPower On *2 USB 3.2 Gen 1 ports *1 DisplayPort 1.4 port *1 HDMI 2.1 (TDMS) port *1 RJ45 Ethernet port *1 Serial port (optional) Optional porty jsou pouze při individuální konfiguraci, případně se dají separátně dokoupit.
Sloty *1 half-height Gen3 PCIe x16 slot *2 half-height Gen3 PCIe x1 slots *1 M.2 2230 slot for Wi-Fi and Bluetooth combo card *1 M.2 2230/2280 slot for solid-state drive *1 SATA 3.0 slot for 3.5-inch hard drive
Rozměry a hmotnost *
Rozměry: 95x303,5x292mm *
Hmotnost: Od 3,49kg
Záruka: ,3 roky Pro support
Odkaz na stránky výrobce: ,https://www.dell.com/en-us/shop/desktop-computers/dell-pro-slim-essential-desktop/spd/dell-pro-qvs1260-slim-desktop
Dodatočné parametre
| Kategória: | Kancelárske PC |
|---|---|
| Záruka: | 3 roky |
| Hmotnosť: | 0.1 kg |
| EAN: | 5397184978795 |
| Disk - typ: | SSD |
| Grafická karta: | Integrovaná |
| Konektor DisplayPort: | Ano |
| Konektor HDMI: | Ano |
| Optická mechanika: | Ne |
| Wi-Fi: | Ano |
| Výrobce CPU: | Intel |
| Typ CPU: | Intel Core Ultra 5 |
| Otáčky disku (rpm): | Bez otáček |
| Modelová řada: | Dell Pro Slim |
| Provedení: | Slim |
| Ethernet - rychlost: | 1 Gbs |
| Klávesnice: | Drátová |
| Myš: | Drátová |
| Operační systém: | Windows 11 Pro |
| Čtečka paměťových karet: | Ne |
| Bluetooth: | Ano |
| Audio 3,5mm jack: | Ano |
| Pamäť RAM (GB): | 16 |
| Paměť - rychlost (MHz): | 5600 |
| MS Office Trial: | Ano |
| Konektor VGA (D-Sub): | Ne |
| Konektor DVI: | Ne |
| Konektor mini DisplayPort: | Ne |
| Konektor RJ45: | Áno |
| Model: | Essential QVS1260 |
| Počet jader CPU: | 10 |
| Kapacita disku: | 512GB |
| Konektor mini/micro HDMI: | Ne |
| Zákl.frekvence jádra CPU (GHz): | 3,3 |
| USB 2.0 (přední): | 2 |
| USB 3.x (přední): | 1 |
| USB 3.x Type-C (přední): | 1 |
| USB 2.0 (zadní): | 2 |
| USB 3.x (zadní): | 2 |
| USB 3.x Type-C (zadní): | 0 |
| HDMI (počet): | 1 |
| DVI (počet): | 0 |
| VGA (počet): | 0 |
| Generace/řada CPU: | Intel Ultra 2. generace |
| Typ SSD: | M.2 |
| Rozhranie SSD: | PCI-Express NVMe |
| DP/mini DP (počet): | 1 |
| Výkon napájecího zdroje (W): | 180 |
| Počet paměti RAM: | 16GB (1x 16GB) |
| Typ paměti: | DDR5 |
| USB 4 / Thunderbolt 4 (zadní): | 0 |
| Mini/micro HDMI (počet): | 0 |
| Záruka (roky): | 3 NBD |
| Přesný model CPU: | U5-225 |
| USB 4 / Thunderbolt 4 (přední): | 0 |
| Počet LAN portov: | 1 |
| TCO Certified: | Ne |
| Modelový rad GPU: | Intel Arc/Intel Graphics |
| Max.frekvence jádra CPU (GHz): | 4,9 |
| CPU s podporou AI: | Ano |
| Wi-Fi standard: | Wi-Fi 6 802.11ax |
| Bluetooth verze: | 5.4 |
| Barva: | Černá |
| Thunderbolt 5 (přední): | 0 |
| Thunderbolt 5 (zadní): | 0 |
| NPU - počet TOPs: | 13 |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
