Dell Pro Slim/QCS1250/Slim/U7-265/16GB/512GB/Intel int/W11P/3RNBD
Kód: 469KY
Garancia doručenia
nepoškodeného tovaru

Darček zdarma
Ku každej objednávke

Cez 3000 výdajných miest
po celom Slovensku

Doručenie do druhého dňa
na akúkoľvek adresu
Podrobný popis
Dell Pro Slim Desktop QCS1250Technické parametry *
Procesor: Intel® Core™ Ultra 7 265 (13 TOPS NPU, 20 cores, up to 5.3GHz) *
Paměť: 16GB (1x 16GB) [DDR5, 5600 MHz, 2 sloty UDIMM, maximální konfigurace 64 GB] *
Operační systém: Win 11 Pro MUI *
Kapacita disku: 512GB SSD TLC *
Grafická karta: Intel UHD Graphics *
Připojení: No Wireless LAN Card *
Barva: Černá *
Zdroj: 180 W, Bronze
Výbava a příslušenství *
Klávesnice: Dell Multimedia Keyboard-KB216 - Czech/Slovak (QWERTZ) - Black *
Myš: Dell Optical Mouse-MS116 - Black *
vPro: No vPro® support
Konektivita Vpředu: *2x USB 2.0 (480 Mbps) ports *1x USB 3.2 Gen 1 (5 Gbps) port *1x USB 3.2 Gen 1 (5 Gbps) Type-C® port *1x global headset jack Vzadu: *2x USB 2.0 (480 Mbps) ports *2x USB 3.2 Gen 1 (5 Gbps) ports *1x DisplayPort™ 1.4a port *1x HDMI 2.1 (TMDS) port *1x VGA port (optional) *1x Serial port (optional) *2x USB 3.2 Gen 2 (10 Gbps) ports (optional) *1x USB 3.2 Gen 2 (10 Gbps) Type-C® with DisplayPort™ Alt Mode port (optional) *1x HDMI 2.1 port (optional) *1x DisplayPort™ 1.4a port (optional) Optional porty jsou pouze při individuální konfiguraci, případně se dají separátně dokoupit.
Sloty *1x half-height Gen3 PCIe x16 slot *2x half-height Gen3 PCIe x1 slots *1x M.2 2230 slot for Wi-Fi and Bluetooth combo card *1x M.2 2230/2280 slot for solid state drive *1x SATA 3.0 slots for 3.5-inch hard drive *1x SATA 3.0 slots for slim optical drive *1x security-cable slot (for a Kensington lock) *1x padlock ring
Rozměry a hmotnost *
Rozměry: Výška: 303,50 mm, Šířka: 95,00 mm, Hloubka: 293,00 mm *
Hmotnost: od: 3,90 - 5,89 kg
Záruka: 3 roky ProSupport Next Business Day On-Site Service - servis u zákazníka do druhého pracovního dne
Odkaz na stránky výrobce: https://www.dell.com/en-us/shop/desktop-computers/dell-pro-slim-desktop/spd/dell-pro-qcs1250-slim-desktop
Dodatočné parametre
| Kategória: | Kancelárske PC |
|---|---|
| Záruka: | 3 roky |
| Hmotnosť: | 0.1 kg |
| EAN: | 5397184935552 |
| Disk - typ: | SSD |
| Grafická karta: | Integrovaná |
| Konektor DisplayPort: | Ano |
| Konektor HDMI: | Ano |
| Optická mechanika: | Ne |
| Wi-Fi: | Nie |
| Výrobce CPU: | Intel |
| Typ CPU: | Intel Core Ultra 7 |
| Modelová řada: | Dell Pro Slim |
| Provedení: | Slim |
| Klávesnice: | Drátová |
| Myš: | Drátová |
| Operační systém: | Windows 11 Pro |
| Čtečka paměťových karet: | Ne |
| Bluetooth: | Ne |
| Audio 3,5mm jack: | Ano |
| Pamäť RAM (GB): | 16 |
| Paměť - počet slotů celkem: | 2 |
| Paměť - počet volných slotů: | 1 |
| Paměť - rychlost (MHz): | 5600 |
| MS Office Trial: | Ano |
| Konektor mini DisplayPort: | Ne |
| Model: | QCS1250 |
| Počet jader CPU: | 20 |
| Kapacita disku: | 512GB |
| Thunderbolt 3 (kompatibilní): | Ne |
| Zákl.frekvence jádra CPU (GHz): | 2,4 |
| USB 2.0 (přední): | 2 |
| USB 3.x (přední): | 1 |
| USB 3.x Type-C (přední): | 1 |
| USB 2.0 (zadní): | 2 |
| USB 3.x (zadní): | 2 |
| HDMI (počet): | 1 |
| Generace/řada CPU: | Intel Ultra 2. generace |
| Typ SSD: | M.2 |
| Rozhranie SSD: | PCI-Express NVMe |
| DP/mini DP (počet): | 1 |
| Výkon napájecího zdroje (W): | 180 |
| Počet paměti RAM: | 16GB (1x 16GB) |
| Typ paměti: | DDR5 |
| USB 4 / Thunderbolt 4 (zadní): | 0 |
| Záruka (roky): | 3 NBD |
| Rozměry paměti: | UDIMM |
| Přesný model CPU: | U7-265 |
| USB 4 / Thunderbolt 4 (přední): | 0 |
| Modelový rad GPU: | Intel Arc/Intel Graphics |
| Max.frekvence jádra CPU (GHz): | 5,3 |
| CPU s podporou AI: | Ano |
| Barva: | Černá |
| MS GamePass Trial: | Ne |
| Thunderbolt 5 (přední): | 0 |
| Thunderbolt 5 (zadní): | 0 |
| NPU - počet TOPs: | 13 |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
