Dell Pro Slim/QCS1255/Slim/R5-8600G/16GB/512GB/AMD int/W11P/3RNBD
Kód: F6GFW
Garancia doručenia
nepoškodeného tovaru

Darček zdarma
Ku každej objednávke

Cez 3000 výdajných miest
po celom Slovensku

Doručenie do druhého dňa
na akúkoľvek adresu
Podrobný popis
Dell Pro Slim QCS1255Technické parametry *
Procesor: AMD Ryzen 5 8600G (6 jader, 12 vláken, 4,3/5,0 GHz, 16 MB cache) *
Paměť: 16GB (2x 8GB) [DDR5, 4800 MHz, 2 sloty UDIMM, maximální konfigurace 64 GB] *
Operační systém: Windows 11 Pro *
Kapacita disku: 512GB SSD *
Grafická karta: Integrovaná AMD Radeon 760M *
Připojení: MediaTek Wi-Fi 6 MT7920, 2x2, 802.11ax, MU-MIMO, Bluetooth® wireless card, internal antenna *
Barva: Černá *
Zdroj: 180W, Bronze
Výbava a příslušenství *
Klávesnice: Dell Wired Keyboard - KB216 - Czech/Slovak (QWERTZ) - Black *
Myš: Dell Wired Mouse - MS116 - Black *
vPro: ne
Konektivita Vpředu: *2x USB 2.0 (480 Mbps) ports *1x USB 3.2 Gen 1 (5 Gbps) port *1x USB 3.2 Gen 1 (5 Gbps) Type-C® port *1x global headset port *1x Slim optical drive (optional) Vzadu: *2x USB 2.0 (480 Mbps) ports with SmartPower On *2x USB 3.2 Gen 1 (5 Gbps) ports *1x DisplayPort 1.4a (HBR3) port *1x HDMI 2.1 (TMDS) port *1x Power-cord connector port *1x RJ45 ethernet port (1 Gbps) *1x VGA port (optional) *1x HDMI 2.1 (FRL) port (optional) *1x DisplayPort 1.4a (HBR3) port (optional) *1x USB 3.2 Gen 2 (10 Gbps) Type-C port with DisplayPort (optional) *2x USB 3.2 Gen 2 (10 Gbps) ports (optional) *1x Serial port (optional) Optional porty jsou pouze při individuální konfiguraci, případně se dají separátně dokoupit.
Sloty *2x half-height Gen3 PCIe x1 slots *1x half-height Gen4 PCIe x16 slot *1x M.2 2230 slot for WiFi and Bluetooth combo card *1x M.2 2230/2280 slot for solid state drive *1x SATA 3.0 slot for 3.5-inch hard-disk drive *1x SATA 3.0 slot for slimline optical drive *1x Security-cable slot (for a Kensington lock) *1x padlock ring
Rozměry a hmotnost *
Rozměry: Výška: 303,50 mm, Šířka: 95,00 mm, Hloubka: 293,00 mm *
Hmotnost: od: 3,908 - 5,68 kg
Záruka: 3 roky ProSupport Next Business Day On-Site Service - servis u zákazníka do druhého pracovního dne
Odkaz na stránky výrobce: https://www.dell.com/en-us/shop/desktop-computers/dell-pro-slim-desktop/spd/dell-pro-qcs1255-slim-desktop
Dodatočné parametre
| Kategória: | Kancelárske PC |
|---|---|
| Záruka: | 3 roky |
| Hmotnosť: | 0.1 kg |
| EAN: | 5397184938478 |
| Disk - typ: | SSD |
| Grafická karta: | Integrovaná |
| Konektor DisplayPort: | Ano |
| Konektor HDMI: | Ano |
| Optická mechanika: | Ne |
| Wi-Fi: | Ano |
| Výrobce CPU: | AMD |
| Typ CPU: | AMD Ryzen 5 |
| Modelová řada: | Dell Pro Slim |
| Provedení: | Slim |
| Ethernet - rychlost: | 1 Gbs |
| Zabezpečení zámkem: | Kensington Lock |
| Klávesnice: | Drátová |
| Myš: | Drátová |
| Operační systém: | Windows 11 Pro |
| Čtečka paměťových karet: | Ne |
| Konektor RS-232 (sériový port): | Ne |
| Bluetooth: | Ano |
| VESA standard: | Ne |
| Audio 3,5mm jack: | Ano |
| Pamäť RAM (GB): | 16 |
| Paměť - počet slotů celkem: | 2 |
| Paměť - počet volných slotů: | 0 |
| Paměť - rychlost (MHz): | 4800 |
| MS Office Trial: | Ano |
| Konektor VGA (D-Sub): | Ne |
| Konektor DVI: | Ne |
| Konektor mini DisplayPort: | Ne |
| Konektor RJ45: | Áno |
| Model: | QCS1255 |
| Počet jader CPU: | 6 |
| Kapacita disku: | 512GB |
| Thunderbolt 3 (kompatibilní): | Ne |
| Konektor mini/micro HDMI: | Ne |
| Zákl.frekvence jádra CPU (GHz): | 4,3 |
| USB 2.0 (přední): | 2 |
| USB 3.x (přední): | 1 |
| USB 3.x Type-C (přední): | 1 |
| USB 2.0 (zadní): | 2 |
| USB 3.x (zadní): | 2 |
| USB 3.x Type-C (zadní): | 0 |
| HDMI (počet): | 1 |
| DVI (počet): | 0 |
| VGA (počet): | 0 |
| PS/2 (zadný): | 0 |
| Generace/řada CPU: | AMD řady 8000 |
| Typ SSD: | M.2 |
| Rozhranie SSD: | PCI-Express NVMe |
| DP/mini DP (počet): | 1 |
| Výkon napájecího zdroje (W): | 180 |
| Počet paměti RAM: | 16GB (2x 8GB) |
| Typ paměti: | DDR5 |
| USB 4 / Thunderbolt 4 (zadní): | 0 |
| eSATA: | Ne |
| Mini/micro HDMI (počet): | 0 |
| TPM 2.0: | Ano |
| Záruka (roky): | 3 NBD |
| EKO produkt podle parametru EU: | Ano |
| Rozměry paměti: | UDIMM |
| Přesný model CPU: | R5-8600G |
| USB 4 / Thunderbolt 4 (přední): | 0 |
| Počet LAN portov: | 1 |
| TCO Certified: | Ano |
| TCO Certified number: | C1025030024 |
| Modelový rad GPU: | AMD Radeon 760M Graphics |
| Max.frekvence jádra CPU (GHz): | 5,0 |
| CPU s podporou AI: | Ano |
| Wi-Fi standard: | Wi-Fi 6 802.11ax |
| Bluetooth verze: | 5.4 |
| Barva: | Černá |
| MS GamePass Trial: | Ne |
| Thunderbolt 5 (přední): | 0 |
| Thunderbolt 5 (zadní): | 0 |
| NPU - počet TOPs: | 16 |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
