Dell Pro Tower/Essential QVT1260/Tower/U5-225/16GB/512GB/Intel int/W11P/3R
Kód: D6NTJ
Garancia doručenia
nepoškodeného tovaru

Darček zdarma
Ku každej objednávke

Cez 3000 výdajných miest
po celom Slovensku

Doručenie do druhého dňa
na akúkoľvek adresu
Podrobný popis
Dell Pro Tower Essential QVT 1260Technické parametry *
Procesor: ,Intel® Core™ Ultra 5 225 (20 MB cache, 10 cores, 10 threads, up to 4.9 GHz, 65W) *
Paměť: ,16 GB: 1 x 16 GB, DDR5, 5600 MT/s *
Operační systém: Windows 11 Pro *
Kapacita disku: ,512 GB, M.2, PCIe NVMe, SSD *
Grafická karta: ,Intel® UHD Graphics *
Připojení: ,MediaTek Wi-Fi 6 MT7920, 2x2, 802.11ax, MU-MIMO, Bluetooth® wireless card *
Barva: Černá *
Zdroj: 180 W
Výbava a příslušenství *
Klávesnice: ,Dell Wired Keyboard - KB216 - Czech/Slovak (QWERTZ) - Black *
Myš: ,Dell Optical Mouse - MS116 (Black)
Konektivita Vpředu: *2 USB 2.0 ports *1 USB 3.2 Gen 1 port, *1 USB 3.2 Gen 1 Type-C® ,port *1 Global headset jack Vzadu: *2 USB 2.0 with SmartPower On ports *2 USB 3.2 Gen 1 ports *1 RJ45 Ethernet port *1 HDMI 2.1 (TMDS) port *1 DisplayPort™ 1.4a port *1 Serial port (optional) Optional porty jsou pouze při individuální konfiguraci, případně se dají separátně dokoupit.
Sloty *1 SATA 3.0 slot for 3.5-inch hard-disk drive *2 full-height Gen3 PCIe x1 slots *1 M.2 2230/2280 slot for solid-state drive *1 full-height Gen3 PCIe x16 slot *1 M.2 2230 slot for WiFi and Bluetooth combo card *1 security-cable slot (Kensington lock)
Rozměry a hmotnost *
Rozměry: 154x324,3x293mm *
Hmotnost: 4,16kg
Záruka: ,3 roky ProSpt
Odkaz na stránky výrobce: https://www.dell.com/en-us/shop/desktop-computers/dell-pro-tower-essential-desktop/spd/dell-pro-qvt1260-desktop
Dodatočné parametre
| Kategória: | Kancelárske PC |
|---|---|
| Záruka: | 3 roky |
| Hmotnosť: | 0.1 kg |
| EAN: | 5397184978658 |
| Disk - typ: | SSD |
| Grafická karta: | Integrovaná |
| Konektor DisplayPort: | Ano |
| Konektor HDMI: | Ano |
| Wi-Fi: | Ano |
| Výrobce CPU: | Intel |
| Typ CPU: | Intel Core Ultra 5 |
| Otáčky disku (rpm): | Bez otáček |
| Modelová řada: | Dell Pro Tower |
| Provedení: | Tower |
| Ethernet - rychlost: | 1 Gbs |
| Klávesnice: | Drátová |
| Myš: | Drátová |
| Operační systém: | Windows 11 Pro |
| Čtečka paměťových karet: | Ne |
| Bluetooth: | Ano |
| Audio 3,5mm jack: | Ano |
| Pamäť RAM (GB): | 16 |
| Paměť - rychlost (MHz): | 5600 |
| MS Office Trial: | Ano |
| Konektor VGA (D-Sub): | Ne |
| Konektor DVI: | Ne |
| Konektor mini DisplayPort: | Ne |
| Konektor RJ45: | Áno |
| Model: | Essential QVT1260 |
| Počet jader CPU: | 10 |
| Kapacita disku: | 512GB |
| Konektor mini/micro HDMI: | Ne |
| Zákl.frekvence jádra CPU (GHz): | 3,3 |
| USB 2.0 (přední): | 2 |
| USB 3.x (přední): | 1 |
| USB 3.x Type-C (přední): | 1 |
| USB 2.0 (zadní): | 2 |
| USB 3.x (zadní): | 2 |
| USB 3.x Type-C (zadní): | 0 |
| HDMI (počet): | 1 |
| DVI (počet): | 0 |
| VGA (počet): | 0 |
| Generace/řada CPU: | Intel Ultra 2. generace |
| Typ SSD: | M.2 |
| Rozhranie SSD: | PCI-Express NVMe |
| DP/mini DP (počet): | 1 |
| Výkon napájecího zdroje (W): | 180 |
| Počet paměti RAM: | 16GB (1x 16GB) |
| Typ paměti: | DDR5 |
| USB 4 / Thunderbolt 4 (zadní): | 0 |
| Mini/micro HDMI (počet): | 0 |
| Záruka (roky): | 3 NBD |
| Přesný model CPU: | U5-225 |
| USB 4 / Thunderbolt 4 (přední): | 0 |
| Počet LAN portov: | 1 |
| Modelový rad GPU: | Intel Arc/Intel Graphics |
| Max.frekvence jádra CPU (GHz): | 4,9 |
| CPU s podporou AI: | Ano |
| Wi-Fi standard: | Wi-Fi 6 802.11ax |
| Bluetooth verze: | 5.4 |
| Barva: | Černá |
| MS GamePass Trial: | Ne |
| Thunderbolt 5 (přední): | 0 |
| Thunderbolt 5 (zadní): | 0 |
| NPU - počet TOPs: | 13 |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
