DLP Acer PL6820 - DLP, 5500Lm, 4K2K, HDMI
Kód: MR.JXK11.001
Garancia doručenia
nepoškodeného tovaru

Darček zdarma
Ku každej objednávke

Cez 3000 výdajných miest
po celom Slovensku

Doručenie do druhého dňa
na akúkoľvek adresu
Podrobný popis
Acer PL6820 laserové podsvícení * rozsah ohniskové vzdálenosti: 17,63-27,9mm * rozsah clony (F-F): 2,3-3 * optický zoom 1,7x
Nativní rozlišení: 3840x2160
Maximální rozlišení: 3840x2160
Svítivost (ANSI Lumen): 4800 ANSI (6000 ANASI standard)
Projekční poměr: 16:10 (16:9, 4:3 kompatibilní)
Kontrastní poměr: 50000:1
Technologie projekce: DLP
Hlučnost: 31 dBA (ECO)
Životnost lampy: až 20000 hodin (standardní)/30000 hodin (ECO)
ZVUK * 2x 15W
VSTUPY/VÝSTUPY * 2x HDMI 2.0/1.4b * 1x RJ-45 * 1x audio out (3,5mm) * 1x DC out (5V/1A, USB typ A) * 1x RS232 (D-sub) * 1x DC napájecí konektor * 1x bezpečnostní slot Kensington
Hmotnost: 4,9kg
Záruka: 2 roky
Dodatočné parametre
| Kategória: | Svietivosť nad 4500 ANSI (vrátane) |
|---|---|
| Záruka: | 3 roky |
| Hmotnosť: | 0.1 kg |
| EAN: | 4711474116239 |
| Formát obrazu: | Širokoúhlý - 16:10 |
| Konektor HDMI: | Ano |
| Konektor USB: | Ano |
| Konektor S - video: | Ne |
| Kompozitné video: | Ne |
| Repro: | Ano |
| Technologie: | DLP/LED |
| Natívne rozlíšenie: | 3840 x 2160 (4K UHD) |
| Audio 3,5mm jack: | Ano |
| Podporované rozlišení (max): | 3840x2160 (Ultra HD, 4K) |
| Konektor VGA (D-Sub): | Ano |
| Konektor DVI: | Ne |
| Konektor RJ45: | Áno |
| Presná svietivosť (ANSI): | 6000 |
| Presná živ. lampy v ECO (hodiny): | 30000 |
| Svietivosť (ANSI): | od 5 100 do 8 000 |
| Životnosť lampy v ECO (hodiny): | nad 10 000 |
| Hmotnost (kg): | do 5 |
| Osvetlenie: | Laser |
| HDMI (počet): | 2 |
| Max. veľkosť obrazu (palce): | 300 |
| Spotřeba energie (W): | 245 |
| Min. projekční vzdálenost (m): | 1 |
| Max. projekční vzdálenost (m): | 8 |
| Automatické ostření: | Ne |
| Dálkový ovladač: | Ano |
| Značka a model: | Acer PL6820 |
| Barva: | Bílá |
| Umístění: | Stolní/Stropní |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
