E-book POCKETBOOK 700 ERA, 16GB, Stardust Silver, strieborný
Kód: PB700-U-16-WW
Garancia doručenia
nepoškodeného tovaru

Darček zdarma
Ku každej objednávke

Cez 3000 výdajných miest
po celom Slovensku

Doručenie do druhého dňa
na akúkoľvek adresu
Podrobný popis
Produktové číslo výrobce PB700-U-16-WW Úhlopříčka displeje 7'' (17,78cm) Podporované formáty ACSM, CBR, CBZ, CHM, DJVU, DOC, DOCX, EPUB, FB2, HTML, MOBI, PDF, PRC, RTF, TCR, TXT, ZIP Podporované formáty obrázků BMP, JPEG, PNG, TIFF Podporované zvukové formáty MP3, OGG Vorbis, M4A, M4B Barva Stříbrná Paměť 16 GB Typ displeje E-ink Carta Rozlišení displeje 1680 x 1264 Barevná hloubka 16 odstínů šedi Osvětlení displeje Ano Konektivita Bluetooth, Wi-Fi 802.11 b/g/n Připojení USB-C Senzory G-sensor, Senzor otevření/zavření pouzdra Operační systém Linux Ovládání Dotykové, Tlačítka Jazyk menu Angličtina, Čeština, Francoužština, Italaština, Němčina, Portugalština, Ruština, Španělština Voděodělnost Ano Vodotěsnost IPX8 Kapacita baterie 1700 mAh Hmotnost 228 g Rozměry (Š x V x H) 134,3 x 155 x 7,8 mm Reproduktor InterníDodatočné parametre
| Kategória: | Čítačky e-kníh |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 0.23 kg |
| EAN: | 7640152096716 |
| Konektor USB-C: | Áno |
| Wi-Fi: | Ano |
| Bluetooth: | Ano |
| Senzory: | G-sensor, Senzor otevření/zavření pouzdra |
| Datové sítě: | Nepodporuje |
| Batéria: | 1700 mAh |
| Úhlopříčka ("): | 7 |
| Hmotnosť: | do 0,350 kg |
| Voděodolnost: | Ano |
| Možnost SIM: | Ne |
| Výška (mm): | 134,3 |
| Šířka (mm): | 155 |
| Hloubka (mm): | 7,8 |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
