EIZO ColorEdge/CG2700X/27''/IPS/4K UHD/60Hz/13ms/Black/5R
Kód: CG2700X
Garancia doručenia
nepoškodeného tovaru

Darček zdarma
Ku každej objednávke

Cez 3000 výdajných miest
po celom Slovensku

Doručenie do druhého dňa
na akúkoľvek adresu
Podrobný popis
K vybraným monitorů EIZOZoner Studio ZDARMA
Rozlišení 4K UHD, maximální jas 500 cd/m2, podpora HDR, USB-C s více než 90 W PD a připojení k LAN činí z monitoru CG2700X ideální monitor pro nejnáročnější tvůrce. Přesný, brilantní, kontrastní a ostrý obraz – ten nespadne jen tak z nebe. Pro naše monitory vyvíjíme stále nové technologie, využíváme jen špičkové materiály a sázíme na pečlivé tovární nastavení každého jednotlivého monitoru. Proto se můžete vždy spolehnout na špičkové podání obrazu.
Typ obrazovky: IPS (Wide Gamut)
Podsvícení: LED
Úhlopříčka [palce]: 27
Rozlišení: 3840 x 2160 (4K UHD)
Rozteč bodu [mm]: 0,155
Obnovovací frekvence [Hz]: 60
Poměr stran: 16:9
Jas [cd/m2]: 120
Kontrast: 1450:1
Odezva [ms]: 13
Pozorovací úhly (Horizontál/Vertikál): 178°/178°
Počet barev: 1,07 mld. barev
Konektory: *Vstupní konektory: USB-C (DisplayPort Alt Mode, HDCP 1.3/2.3), DisplayPort (HDCP 1.3), HDMI (Deep Color, HDCP 1.4/2.3) *Technické údaje USB: USB 3.1 Gen 1 *Konektory USB pro downstream: 4 x type A (2 x USB 3.1 Gen 1, 2 x USB 2.0) *Síťové rozhraní: RJ-45 (pripojení LAN) *LAN standardy: IEEE802.3ab (1000BASE-T)
Napájení: AC 100-240V, 50/60Hz
Spotřeba [W]: 34
Stand By režim [W]: 0,5
Třída energetické náročnosti: G
Montáž na zeď: VESA 100 × 100 mm
Naklápění monitoru: *Možnost otáčení: 344° *Možnost sklopení dopředu/dozadu: 5 ° / 35 ° *Výškové/příčné otáčení (Pivot): 90° (ve směru hodinových ruček) *Výšková nastavitelnost [mm]: 155
Barva: černá
Rozměry (ŠxVxH mm): 638 x 416-571 x 245
Hmotnost [kg]: 9,8
Obsah balení: Napájecí kabel, Propojovací kabel USB-C – USB-C (5 A), Propojovací kabel HDMI – HDMI, USB-/signal kabel (USB-A - USB-B), Stručný návod, Certifikát o kalibraci, Stínítko
Záruka: 60 měs.
Dodatočné parametre
| Kategória: | LCD monitory 26 - 30 palcov |
|---|---|
| Záruka: | 5 rokov |
| Hmotnosť: | 9.8 kg |
| EAN: | 4995047063643 |
| Displej - typ: | LCD IPS/PLS/WVA |
| Formát obrazu: | Širokoúhlý - 16:9 |
| FreeSync: | Ne |
| G-Sync: | Ne |
| Konektor DisplayPort: | Ano |
| Konektor HDMI: | Ano |
| Konektor USB-C: | Áno |
| Trieda energetickej účinnosti: | G |
| Konektor USB: | Ano |
| Rozostup bodov (mm): | 0,155 |
| Konektor SCART: | Ne |
| Rozmery (ŠxVxH mm): | 638 x 416 x 245 |
| Montáž na stenu: | Ano |
| Repro: | Ne |
| Rozlíšenie: | 3840x2160 (Ultra HD, 4K) |
| Pivot: | Ano |
| Pozorovací úhel ver./ hor.: | 178/178 |
| Výškovo nastaviteľný stojan: | Ano |
| VESA standard: | Ano |
| Displej - dotykový: | Nie |
| Konektor DVI: | Ne |
| Konektor RJ45: | Áno |
| Úhlopříčka ("): | 27 |
| Model: | CG2700X |
| Doba odezvy (ms): | 13 |
| Spôsob použitia: | Profesionální grafické |
| Prehnutý monitor: | Ne |
| Celkový výkon repro (W): | Nemá |
| Obnovovací frekvence (Hz): | 60 |
| Webkamera: | Ne |
| DP/mini DP (počet): | 1 |
| Power Delivery: | Ano |
| HDR: | HDR |
| Barevná hloubka: | 1,07 miliardy |
| Spotřeba energie (W): | 34 |
| Rozměr VESA uchycení (mm): | 100 x 100 |
| Hmotnost rozsah (kg): | od 5,1 do 10 |
| Rozlišení - standard: | 4K |
| Záruka (roky): | 5 |
| Modelová řada: | EIZO ColorEdge |
| Výkon Power Delivery (W): | 94 |
| Barva: | Černá |
| Adaptive-Sync: | Ne |
| Displej - jas (cd/m2=nits): | 120 |
| Flicker Free: | Ne |
| WWW_TAG: | zoner |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
