ENDORFY Case Arx 500 ARGB, Průhledná bočnice, ATX, 4x140mm ARGB Fan, bílá
Kód: EY2A018
Garancia doručenia
nepoškodeného tovaru

Darček zdarma
Ku každej objednávke

Cez 3000 výdajných miest
po celom Slovensku

Doručenie do druhého dňa
na akúkoľvek adresu
Podrobný popis
ENDORFY Arx 500 ARGB
Arx 500 White ARGB je priestorová a prúdenie vzduchu umožňujúca skrinka pre PC, ktorá sa dokonale hodí pre vysoko výkonné zostavy – či už na hranie hier alebo profesionálne použitie. Skrinka je vybavená rýchlym portom USB-C a priestorom pre 7 ventilátorov, je kompatibilná s plnoformátovými základnými doskami ATX a podporuje radiátory až do veľkosti 360 mm. Ihneď zaujme svojou bielou farbou a podsvietením ARGB.

Špecifikácie
| Veľkosť skriňe | |
|---|---|
| Veľkosť skriňe | Mid Tower |
| Podporované veľkosti základných dosiek | |
| Veľkosť základnej dosky | ATX |
| Pozície pre disky | |
| 2.5" Pozície | 6x |
| 2.5"/3.5" Kombinované pozície | 1x |
| Rozširujúce sloty | |
| Horizontálne | 7x |
| Predný vstup/výstup konektory | |
| Zvukové konektory | 2x |
| USB-C 3. | 1x |
| USB 2.0 | 2x |
| Tvrzené sklo | |
| Podpora vodného chladenia | |
| Predná časť | 360 mm |
| Vrchná časť | 280 mm |
| Zadná časť | 140 mm |
| Podpora ventilátorov | |
| Predná časť | 140 mm |
| Vrchná časť | 140 mm |
| Spodná časť | 120 mm |
| Zadná časť | 120 mm |
| Maximálna veľkosť komponentov | |
| Maximálna veľkosť CPU chladiča | 179 mm |
| Maximálna dĺžka GPU | 350 mm |
| Maximálna dĺžka zdroja | 300 mm |
| Prachové filtre | |
| Pozície prachových filtrov | Vpredu, Hore, Dole |
| Veľkosť | |
| Veľkosť | 486 × 228 × 429 mm |
Čo je v krabici
3× Stratus 140 biela PWM ARGB
1× Stratus 140 biela PWM ARGB
Popis produktu bol preložený pomocou umelej inteligencie a môže obsahovať nepresnosti.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Skrinky |
|---|---|
| Záruka: | 3 roky |
| Hmotnosť: | 8.68 kg |
| EAN: | 5903018668864 |
| Integrovaný zdroj: | Ne |
| Prevedenie skrine: | Midi Tower |
| Farba skrine: | Biela |
| Počet pozícií 3.5" (HDD): | 1 |
| Počet interných pozícií 2.5": | 6 |
| Bočnice: | Prosklená |
| Podsvícení: | ARGB |
| Vybavenie PC skrinky: | Priehľadná bočnice |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
