ENDORFY Herní klávesnice Thock V2 Compact, Mechanická, Bezdrátová, CZ/SK, ARGB
Kód: EY5C020
Garancia doručenia
nepoškodeného tovaru

Darček zdarma
Ku každej objednávke

Cez 3000 výdajných miest
po celom Slovensku

Doručenie do druhého dňa
na akúkoľvek adresu
Podrobný popis
ENDORFY Thock V2 Compact
Klávesnica Thock V2 Compact vám pomôže nájsť ten správny rytmus – v minimalistickom štýle a bez káblov. Nová generácia bezdrôtových klávesníc Thock bola navrhnutá s dôrazom na maximálne pohodlie, plynulý výkon a špičkové funkcie, ktoré uspokoja aj tých najnáročnejších. Vďaka kompaktnému 60% rozloženiu, vlastným spínačom ENDORFY Yellow by Gateron, podpore hot-swap a precízne doladenej akustike je ideálna pre používateľov, ktorí hľadajú pohodlie, štýl a slobodu pohybu v jednom.

Špecifikácie
| Vlastnosti | |
|---|---|
| Tiché klávesy | Áno |
| Software | Áno |
| Klávesy | |
| Technológia kláves | Mechanické |
| Veľkosť klávesnice | 60% |
| Značka a typ kláves | ENDORFY Yellow |
| Číselná klávesnica | Nie |
| Multimediálne klávesy | Nie |
| Programovateľné klávesy | Áno |
| Podsvietenie | ARGB |
| Typ pripojenia | Bezdrôtové |
| Bezdrôtové RF 2.4GHz | Áno |
| Bluetooth | Áno |
| Verzia USB | 2.0 |
| Dĺžka kábla | 180 cm |
| Operačný systém | Windows, MacOS, Linux, Android |
| Veľkosť | 290×101×47 mm |
Popis produktu bol preložený pomocou umelej inteligencie a môže obsahovať nepresnosti.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Klávesnice |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 0.91 kg |
| EAN: | 5903018668215 |
| Typ klávesnice: | Mechanická |
| Rozhranie klávesnice: | Bezdrôtové |
| Lokalizácia klávesnice: | CZ, CZ/SK, SK |
| Výbava klávesnice: | Podsvietené tlačidlá, Makro klávesy |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
