Endorfy mikrofon Solum Voice, pop-up filtr, USB-C, 3.5mm Jack
Kód: EY1B014
Garancia doručenia
nepoškodeného tovaru

Darček zdarma
Ku každej objednávke

Cez 3000 výdajných miest
po celom Slovensku

Doručenie do druhého dňa
na akúkoľvek adresu
Podrobný popis
Endorfy Solum Voice
Král malých mikrofónov sa vracia, tentokrát na nastaviteľnom stojane. Mikrofon Solum Voice je optimalizovaný pre hranie hier, hlasové konverzácie a streamovacie služby, takže vám pri hovore poskytne pohodlie a dokonale zachytí každé vaše slovo.

Špecifikácie
| Technické parametre | |
|---|---|
| Typ mikrofónu | Kondenzátorový |
| Smerovosť | Všesmerový |
| Frekvenčný rozsah | 30 Hz - 18 000 Hz |
| Vzorkovacia frekvencia | 96 kHz |
| Držiak | |
| Typ držiaku | Nastaviteľné rameno |
| Pripojenie | |
| Typ pripojenia | USB-C, 3.5mm |
| Dĺžka kábla | 300 cm |
| Veľkosť a hmotnosť | |
| Veľkosť | 135 x 77 x 41 mm |
Popis produktu bol preložený pomocou umelej inteligencie a môže obsahovať nepresnosti.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Mikrofóny |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 1.38 kg |
| EAN: | 5903018667683 |
| Typ mikrofónu: | Iný |
| Princip: | Kondenzátorový |
| Způsob připojení: | Drátový |
| Konektivita: | USB-C, Jack 3,5 mm |
| Frekvence min. (Hz): | 30 |
| Frekvence max. (Hz): | 18000 |
| Vzorkovací frekvence (kHz): | 96 |
| Délka kabelu (m): | 2 |
| LED osvětlení: | Ano |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
