Epson EB-1780W/3LCD/3000lm/WXGA/HDMI/WiFi
Kód: V11H795040
Garancia doručenia
nepoškodeného tovaru

Darček zdarma
Ku každej objednávke

Cez 3000 výdajných miest
po celom Slovensku

Doručenie do druhého dňa
na akúkoľvek adresu
Podrobný popis
TECHNOLOGIE
Projekční systém: Technologie 3LCD, RGB se závěrkou s kapalnými krystaly
LCD panel: 0,59 palec s C2 Fine
OBRAZ
Barevný světelný výstup: 3.000 lumeny- 1.900 lumeny (ekonomický)
Bílý světelný výstup: 3.000 lumeny- 1.900 lumeny (ekonomický)
Rozlišení: WXGA, 1280 x 800, 16:10
Vysoké rozlišení (HD): HD ready
Poměr stran obrazu: 16:10
Kontrastní poměr: 10.000 : 1
Lampa: 206 W, 4.000 h Životnost, 7.000 h Životnost (v úsporném režimu)
Korekce lichoběžníku: Auto vertikální: ± 30 °, Auto horizontální ± 20 °
Editace videa: 10 bitů
2D vertikální obnovovací frekvence: 100 Hz - 120 Hz
Reprodukce barev: Až 1,07 miliardy barev
OPTIKA
Projekční poměr : 1,04 - 1,26:1
Zoom : Manual, Factor: 1 - 1,2
Úhlopříčka promítaného obrazu : 30 palce - 300 palce
Projekční vzdálenost - Wide : 0,7 m - 6,8 m
Projekční vzdálenost - Tele : 0,8 m - 8,2 m
Projekční vzdálenost (wide/tele) : 1,35 m - 1,62 m ( 60 palec displej)
Clonové číslo projekčního objektivu : 1,58 - 1,7
Ohnisková vzdálenost : 13,52 mm - 16,22 mm
Ostření : Manuální
Posun : 10 : 1
MOŽNOSTI PŘIPOJENÍ
Funkce USB Display : 3v1: obraz / myš / zvuk
Rozhraní : USB 2.0 typu A, USB 2.0 typu B, VGA vstup, HDMI vstup, Kompozitní vstup, Audiovstup, stereofonní konektor mini-jack, MHL, Bezdrátová síť LAN IEEE 802.11 b/g/n
Připojení chytrého zařízení: Ad-hoc / Infrastruktura
POKROČILÉ FUNKCE
Bezpečnost : Kensington ochrana, Zabezpečení bezdrátové sítě LAN, Ochrana heslem
3D : No
Funkce a vlastnosti : Posuvník vypnutí zvuku a obrazu, Vestavěný reproduktor, Kompatibilní s vizualizéry, JPEG prohlížeč, Rozhraní MHL pro audio/video, Bez PC, Quick Corner, Funkce rozdělení obrazovky, Aplikace iProjecton nastavená pomocí kódu QR
Barevné režimy : Tabule, Kino, Dynamický, Prezentace, sRGB, DICOM SIM
OBECNÉ INFORMACE
Spotřeba energie: 277 W, 200 W (ekonomický), 0,34 W (pohotovostní režim)
Napájení: AC 100 V - 240 V, 50 Hz - 60 Hz
Rozměry výrobku: 292 x 213 x 44 mm (šířka x hloubka x výška)
Hmotnost výrobku: 1,8 kg
Max. hladina hluku: Normální režim: 39 dB (A) - Úsporný režim: 30 dB (A)
Teplota: Provoz 5° C - 40° C, Skladování -10° C - 60° C
Vlhkost vzduchu: Provoz 20% - 80%, Skladování 10% - 90%
Obsažený software: EasyMP Multi PC Projection
Doplňky: Dokumentární kamera
Reproduktory: 1 W
Obsah dodávky: Přepravní pouzdro, VGA kabel, Napájecí kabel, Dálkové ovládání vč. baterií, Software (CD)
Colour: White / Black
Ostatní
TCO Certified: Ano
Záruka: 5 let u dodavatele, Lampa: 5 let nebo 1.000 h
Dodatočné parametre
| Kategória: | Svietivosť nad 3000 ANSI (vrátane) |
|---|---|
| Záruka: | 5 rokov |
| Hmotnosť: | 1.8 kg |
| EAN: | 8715946629919 |
| Formát obrazu: | Širokoúhlý - 16:10 |
| Konektor HDMI: | Ano |
| Wi-Fi: | Ano |
| Konektor USB: | Ano |
| Konektor S - video: | Ne |
| Komponentné video: | Ne |
| Kompozitné video: | Ano |
| Repro: | Ano |
| Hlučnost (dB, běžný provoz): | 39 |
| Technologie: | 3LCD |
| Kontrast: | do 10 000:1 |
| Natívne rozlíšenie: | 1280 x 800 (WXGA) |
| 3D: | Ne |
| Interaktívny projektor: | Ne |
| Krátka projekcia: | Ne |
| Podporované rozlišení (max): | 3840x2160 (Ultra HD, 4K) |
| Konektor VGA (D-Sub): | Ano |
| Konektor DVI: | Ne |
| Konektor RJ45: | Nie |
| Presná svietivosť (ANSI): | 3000 |
| Presná živ. lampy v ECO (hodiny): | 7000 |
| Svietivosť (ANSI): | 3 000 |
| Životnosť lampy v ECO (hodiny): | do 10 000 |
| Hmotnost (kg): | do 2,3 |
| HDMI (počet): | 1 |
| Max. veľkosť obrazu (palce): | 300 |
| Spotřeba energie (W): | 250 |
| Min. projekční vzdálenost (m): | 0,7 |
| Max. projekční vzdálenost (m): | 8,10 |
| Automatické ostření: | Ne |
| EKO produkt podle parametru EU: | Ano |
| Dálkový ovladač: | Ano |
| Značka a model: | Epson EB-1780W |
| Barva: | Bílá |
| Umístění: | Stolní/Stropní |
| WWW_PODROBNEJI_SKRIP: | Popis + Epson logo |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
