Epson EH-LS670B
Kód: V11HB82140
Garancia doručenia
nepoškodeného tovaru

Darček zdarma
Ku každej objednávke

Cez 3000 výdajných miest
po celom Slovensku

Doručenie do druhého dňa
na akúkoľvek adresu
Podrobný popis
Epson Lifestudio Grand – EH-LS670B Metalická černá * ,Sound by Bose, Bluetooth a ,Dolby Audio * ,Vylepšení obrazu pomocí AI * ,4K PRO-UHD, 120 * ,Google TV a ,Google Assistant * ,Herní režim (ALLM) * ,Ekologické a ,ohleduplné
Projekční technologie: ,Technologie 3LCD, RGB se závěrkou s kapalnými krystaly
Nativní rozlišení: ,4K PRO-UHD
Počet zobrazovaných barev: ,až 1,07 miliardy barev
Svítivost [lm]: ,3600
Kontrast: ,5 000 000 : 1
Formát zobrazení: ,16:9
Velikost obrazu [palce]: , ,60 - 120
Projekční vzdálenost - Wide
 ,[m]: ,0,3 - 0,7
Zoom: ,Digital, faktor:1 - 2,5
Zvuk: ,20 W
Typ lampy: ,Laser
Životnost lampy [h]: ,20 000
Rozhraní: ,USB 2.0-A (2x), USB 2.0 typ B (pouze servis), bezdrátová síť LAN IEEE 802.11a/b/g/n/ac, audiovýstup, stereofonní konektor mini-jack, Bluetooth, HDMI (HDCP 2.3) (2x), Digitální koaxiální zvukový výstup, HDMI (ARC/eARC)
Funkce a vlastnosti: ,Technologie 4K, Technologie Arc Correction, Automatické zapnutí, vestavěný reproduktor, kompatibilní se standardem CEC, Chromecast, Digitální přiblížení, Interpolace rámečků, Herní režim, Google TV, Dlouhá životnost zdroje světla, Point correction, Power on button, Quick Corner, kompatibilní s bezdrátovou sítí LAN
Napájení: ,AC 100 V - 240 V, 50 Hz - 60 Hz
Spotřeba [W]: ,254 W
Spotřeba Standby [W]: ,0,5 W
Hladina hlučnosti [dB]: ,29 dB (A)
Rozměry [mm]: ,467 x 400 x 153
Hmotnost [kg]: ,7,4
Doplňky: ,Vzduchový filtr
Obsah balení: , *Hlavní zařízení *napájecí kabel *průvodce rychlou instalací *dálkové ovládaní vč. baterií *Uživatelská příručka
Záruka: ,5 let
Dodatočné parametre
| Kategória: | Svietivosť nad 4500 ANSI (vrátane) |
|---|---|
| Záruka: | 5 rokov |
| Hmotnosť: | 0.1 kg |
| EAN: | 8715946742663 |
| Formát obrazu: | Širokoúhlý - 16:9 |
| Konektor HDMI: | Ano |
| Wi-Fi: | Nie |
| Konektor USB: | Ano |
| Repro: | Ano |
| Hlučnost (dB, běžný provoz): | 29 |
| Technologie: | 3LCD |
| Kontrast: | nad 10 000:1 |
| Natívne rozlíšenie: | 3840 x 2160 (4K UHD) |
| Bluetooth: | Ano |
| 3D: | Ne |
| Interaktívny projektor: | Ne |
| Krátka projekcia: | Ano |
| Audio 3,5mm jack: | Ano |
| Podporované rozlišení (max): | 3840x2160 (Ultra HD, 4K) |
| Konektor VGA (D-Sub): | Ne |
| Konektor DVI: | Ne |
| Konektor RJ45: | Áno |
| Presná svietivosť (ANSI): | 3600 |
| Presná živ. lampy v ECO (hodiny): | 20000 |
| Svietivosť (ANSI): | od 3 100 do 4 100 |
| Životnosť lampy v ECO (hodiny): | nad 10 000 |
| Hmotnost (kg): | nad 5 |
| Statív v balení: | Ne |
| Osvetlenie: | Laser |
| HDMI (počet): | 2 |
| Max. veľkosť obrazu (palce): | 120 |
| Spotřeba energie (W): | 254 |
| Projektor pro domácí kino: | Ano |
| Min. projekční vzdálenost (m): | 0,3 |
| Automatická korekce náklonu: | Ne |
| Automatické ostření: | Ne |
| EKO produkt podle parametru EU: | Ne |
| Dálkový ovladač: | Ano |
| Značka a model: | Epson Lifestudio Grand – EH-LS670B |
| TCO Certified: | Ne |
| Barva: | Černá |
| Umístění: | Stolní |
| WWW_PODROBNEJI_SKRIP: | Popis + Epson logo |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
