EUROCASE skříň ML N6-560B, ATX, 2x USB-A, 2x 120mm ARGB Fan, černá
Kód: P001041859565
Garancia doručenia
nepoškodeného tovaru

Darček zdarma
Ku každej objednávke

Cez 3000 výdajných miest
po celom Slovensku

Doručenie do druhého dňa
na akúkoľvek adresu
Podrobný popis
Eurocase ML N6-560B ARGB
Počítačová skrinka v prevedení Middle Tower ponúka dve 2,5" a dve 3,5" pozície pre pevné a SSD disky. Na prednom paneli sú umiestnené dva USB 3.0 porty, jeden port USB-C, slúchadlový výstup a vstup pre mikrofon. Skrinka je osadená dvoma 120mm ARGB ventilátormi na prednej strane. Teší tiež možnosťou osadenia až tromi ďalšími ventilátormi. Vo skrini je dostatok priestoru pre chladič CPU do výšky až 110 mm a grafickú kartu dĺžky až 260 mm. Skrinka sa dodáva bez zdroja.

Špecifikácie
| Veľkosť Skrinky | |
|---|---|
| Veľkosť Skrinky | Mid Tower |
| Podporované veľkosti základných dosiek | |
| Veľkosť základnej dosky | ATX, Micro-ATX, Mini-ITX |
| Pozície pre disky | |
| Externá 5.25" Pozícia | 1x |
| 3.5" Pozície | 2x |
| 2.5" Pozície | 2x |
| Predné Vstupy/Výstupy | |
| Zvukové konektory | 2x |
| USB 3.0 | 2x |
| Maximálna veľkosť komponentov | |
| Maximálna veľkosť CPU chladiča | 110 mm |
| Maximálna dĺžka GPU | 260 mm |
| Veľkosť a Váha | |
| Veľkosť | 410 x 320 x 185 mm |
| Váha | 2.14 kg |
Čo je v krabici
2x 120mm ARGB ventilátor
Popis produktu bol preložený pomocou umelej inteligencie a môže obsahovať nepresnosti.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Skrinky |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 2.61 kg |
| EAN: | 8592522062854 |
| Integrovaný zdroj: | Ne |
| Výkon zdroje (W): | 0 |
| Prevedenie skrine: | Midi Tower |
| Farba skrine: | Čierna |
| Počet pozícií 5.25": | 1 |
| Počet pozícií 3.5" (HDD): | 2 |
| Počet interných pozícií 2.5": | 2 |
| Bočnice: | Plná |
| Podsvícení: | bez podsvícení |
| Vybavenie PC skrinky: | Predný Audio panel, Predný USB panel |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
