EUROCASE zdroj 350W, 120mm, ATX2.3
Kód: MP-550AT
Garancia doručenia
nepoškodeného tovaru

Darček zdarma
Ku každej objednávke

Cez 3000 výdajných miest
po celom Slovensku

Doručenie do druhého dňa
na akúkoľvek adresu
Podrobný popis
Zdroj Eurocase 350W
Napájací zdroj ATX značky Eurocase s výkonom 350W. Je osadený 120mm ventilátorom a pasívnym PFC (Power factor correction). Otáčky ventilátora sú riadené termoreguláciou. Zdroj spĺňa požiadavky na elektrickú bezpečnosť a elektromagnetickú kompatibilitu. Zdroj vyhovuje aj smernici 2005/32/EU = príkon v pohotovostnom režime.

Špecifikácie
| Formát zdroja | |
|---|---|
| Formát zdroja | ATX |
| Výkon | |
| Výkon zdroja | 350 W |
| Vstupný striedavý prúd | 5 A |
| Veľkosť ventilátora | 120 mm |
| Výstupné napätie DC | +3.3VDC +5VDC +12VDC -12VDC +5VSB |
| Počet konektorov | |
| ATX 20+4pin Konektor | 1x |
| CPU/EPS 4+4pin Konektor | 1x |
| PCIe 6+2pin Konektor | 1x |
| SATA Konektor | 4x |
| Molex Konektor | 2x |
| --- | |
| Modulárna kabeláž | Nie |
| Veľkosť | ATX |
Popis produktu bol preložený pomocou umelej inteligencie a môže obsahovať nepresnosti.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Zdroje |
|---|---|
| Záruka: | 3 roky |
| Hmotnosť: | 1.19 kg |
| EAN: | 8592522062687 |
| Výkon zdroje (W): | 350 |
| Formát zdroja: | ATX |
| Konektory: | 8pin CPU 1x, PCIe 6-pin, PCIe 8-pin, SATA 15-pin, Molex |
| Konektory pre základnú dosku: | ATX 20-pin, ATX 24-pin, EPS 8-pin |
| Modulární kabeláž: | Ne |
| Podsvícení: | Bez podsvícení |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
