EVOLVEO M1/Micro Tower/Čierna
Kód: CAEM1
Garancia doručenia
nepoškodeného tovaru

Darček zdarma
Ku každej objednávke

Cez 3000 výdajných miest
po celom Slovensku

Doručenie do druhého dňa
na akúkoľvek adresu
Podrobný popis
EVOLVEO M1, case mATX
Počítačová skříň formátu mATX
Micro ATX určený pro základní desky podporující platformu Intel i AMD.Základní specifikace: • 1 x 5.25'' externí, • 2 x 3.5'' interní • 2x 2,5'' SSDx2 • Micro ATX • max délka VGA karty: 350mm • max výška chladiče CPU: 160mm
Rozšiřující sloty: • 7x Standard ATX 7 Slot
Přední I/O Porty: • 2x USB2.0 • 1x USB3.0 • 2 x Audio
Ventilátory: • 2x 120mm LED, přední • 1x 140mm nebi 120mmm, boční • 1x 120mm zadní
Rozměry: • 400 x 198 x 396 mm K produktu je možno dokoupit EVOLVEO LED ventilátory různých rozměrů a barev.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Skrinky bez zdroja |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 0.1 kg |
| EAN: | 8594161337782 |
| USB 2.0 (počet): | 2 |
| USB 3.x: | Áno |
| USB 3.x (počet): | 1 |
| USB 3.x Type-C: | Ne |
| USB 3.x Type-C (počet): | 0 |
| Zdroj v skrinke: | Ne |
| Typ skrine: | Micro ATX |
| LCD displej v skrinke: | Ne |
| Transparentná bočnica: | Ne |
| Šírka skrinky (mm): | 198 |
| Výška skrinky (mm): | 400 |
| Formát MB: | Micro ATX |
| Hĺbka skrinky (mm): | 396 |
| Počet pozic 5.25" externí: | 1 |
| Počet pozic 3.5" externí: | 0 |
| Počet pozic 3.5" interní: | 2 |
| Audio na prednom paneli: | Ano |
| USB 2.0: | Ano |
| USB na prednom paneli: | Ano |
| Přední ventilátory (celkem): | 2x120mm |
| Zadní ventilátory (celkem): | 1x120mm |
| Vrchní ventilátory (celkem): | 1x120mm |
| Počet pozic pro ventilátory: | 4 |
| Značka a model: | EVOLVEO M1 |
| Max. délka grafické karty (mm): | 350 |
| Barva: | Černá |
| Perforované čelo: | Ne |
| Počet pozic 2.5" interní: | 2 |
| WWW_PODROBNEJI_STAV: | Výrobce nemá info |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
