EVOLVEO M4/Micro ATX/Transpar./Čierna
Kód: CAEM4
Garancia doručenia
nepoškodeného tovaru

Darček zdarma
Ku každej objednávke

Cez 3000 výdajných miest
po celom Slovensku

Doručenie do druhého dňa
na akúkoľvek adresu
Podrobný popis
EVOLVEO M4, case mATX Herní mATX skříň s instalovaným 120 mm ventilátorem a bočnicí z temperovaného skla. Skříň je určená pro základní desky podporující platformu Intel i AMD. Mimo formátu mATX je kompatibilní i s formátem Mini ITX. Napájecí zdroj se umísťuje do dolní části skříně. Spodní mřížka je osazena vysouvacím prachovým filtrem. Ovládání ventilátorů je možné pomocí připojení k základní desce.
Základní specifikace 1x 120 mm ventilátory 2x 3.5'' interní 4x 2,5 '' SSD maximální výška CPU chladiče: 160 mm maximální délka VGA karty: 350 mm výsuvný spodní prachový filtr pod zdrojem kompatibilní základní desky: mATX, Micto-ATX, Mini-ITX
Přední I/O Porty a ovládání 1 x USB 3.0 2 x USB 2.0 1 x HD audio
Ventilátory 1 x 120 mm zadní ventilátor - instalovaný 2 x 120 mm horní ventilátory - nejsou součástí balení
Rozměry H 365 x Š 210 x D 385 mm
Dodatočné parametre
| Kategória: | Skrinky bez zdroja |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 0.1 kg |
| EAN: | 8595683202350 |
| USB 2.0 (počet): | 2 |
| USB 3.x: | Áno |
| USB 3.x (počet): | 1 |
| USB 3.x Type-C (počet): | 0 |
| Zdroj v skrinke: | Ne |
| Typ skrine: | Micro ATX |
| LCD displej v skrinke: | Ne |
| Transparentná bočnica: | Ano |
| Šírka skrinky (mm): | 210 |
| Výška skrinky (mm): | 385 |
| Formát MB: | Micro ATX/Mini-ITX |
| Hĺbka skrinky (mm): | 365 |
| Počet pozic 3.5" interní: | 2 |
| Audio na prednom paneli: | Ano |
| Herné prevedenie: | Áno |
| USB 2.0: | Ano |
| USB na prednom paneli: | Ano |
| Zadní ventilátory (celkem): | 1x120mm |
| Vrchní ventilátory (celkem): | 2x120mm |
| Počet pozic pro ventilátory: | 3 |
| Značka a model: | EVOLVEO M4 |
| Barva: | Černá |
| Předinstalované ventilátory: | 1 |
| WWW_PODROBNEJI_STAV: | Výrobce nemá info |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
