Fractal Design Torrent RGB White TG Clear Tint/Midi Tower/Transpar./biela
Kód: FD-C-TOR1A-07
Garancia doručenia
nepoškodeného tovaru

Darček zdarma
Ku každej objednávke

Cez 3000 výdajných miest
po celom Slovensku

Doručenie do druhého dňa
na akúkoľvek adresu
Podrobný popis
Fractal Design Torrent RGB White TG Clear Tint Torrent je zkonstruován tak, aby maximalizoval potenciál chlazení ihned po vybalení z krabice, a je vybaven zcela novým rozložením komponent a dvěma na zakázku vyrobenými ventilátory 180 x 38 mm Dynamic PWM nebo Prisma RGB PWM. Torrent je perfektní volbou pro každého, kdo to myslí se špičkovým chlazením vážně - ať už s vlastní vodní smyčkou, nebo bez ní. *Otevřená mřížka a neblokované vnitřní uspořádání *Dodává se se dvěma 180 x 38 mm ventilátory PWM nebo RGB PWM a třemi 140 mm ventilátory *Přední držáky ventilátorů vyhovují standardním velikostem chladičů a ventilátorů
Prostor pro jednotky: *2x 3,5'' *4x 2,5''
Rozšiřujicí sloty: 7
Rozhraní (přední): *1x USB 3.1 Gen 2 Type-C *2x USB 3.0 *HD Audio
Počet ventilátorů: 7x 120/140 mm nebo 4x 180 mm *3x 120/140 mm or 2x 180 mm (2x Prisma AL-18 included in RGB version) - přední *1x 120/140 mm - zadní *3x 120/140 mm or 2x 180 mm (3x Prisma AL-14 PWM included in RGB version) - boční
Boční panely: *levý - tvrzené sklo *pravý - ocel
Podpora základní desky: E-ATX / ATX / mATX / ITX / SSI-EEB / SSI-CEB
Podpora zdroje: ATX
Chlazení: *Up to 360/420 mm, including 360x180 mm - přední *Up to 120/140 mm - zadní *Up to 360/420 mm (458 mm max length) - boční
Rozměry: 544 x 242 x 530 mm
Hmotnost: 10,8 kg
Dodatočné parametre
| Kategória: | Skrinky bez zdroja |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 0.1 kg |
| EAN: | 7340172705239 |
| USB 3.x: | Áno |
| USB 3.x (počet): | 2 |
| USB 3.x Type-C: | Áno |
| USB 3.x Type-C (počet): | 1 |
| Zdroj v skrinke: | Ne |
| Typ skrine: | Midi Tower |
| Transparentná bočnica: | Ano |
| Šírka skrinky (mm): | 242 |
| Výška skrinky (mm): | 530 |
| Formát MB: | E-ATX/ATX/mATX/ITX/SSI-EEB/SSI-CEB |
| Hĺbka skrinky (mm): | 544 |
| Počet pozic 3.5" interní: | 2 |
| Audio na prednom paneli: | Ano |
| Herné prevedenie: | Áno |
| USB na prednom paneli: | Ano |
| Přední ventilátory (celkem): | 3x120-140 mm / 2x180mm |
| Zadní ventilátory (celkem): | 1x120mm / 1x140mm |
| Počet pozic pro ventilátory: | 7 |
| Max. velikost radiátoru (mm): | 420 |
| Max. vel.-přední radiátor (mm): | 1x420 |
| Značka a model: | Fractal Design Torrent RGB White TG Clear Tint |
| Barva: | Bílá |
| Typ podsvícení: | RGB |
| Předinstalované ventilátory: | 5 |
| Perforované čelo: | Ano |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
