FSP Hydro K PRO/600W/ATX 3.0/80PLUS Bronze 230V/Retail
Kód: PPA6005605
Garancia doručenia
nepoškodeného tovaru

Darček zdarma
Ku každej objednávke

Cez 3000 výdajných miest
po celom Slovensku

Doručenie do druhého dňa
na akúkoľvek adresu
Podrobný popis
Základné parametre
Typ zdroja: ATX
Výkon zdroja [W]: 600
Energetická efektivita: 80 PLUS BRONZE
Modulárna kabeláž: Nie
Konektory: 4pin CPU (2x), ATX 24pin, FDD (1x), MOLEX (2x), PCI-Express 6 + 2pin (2x), SATA (5x)
Veľkosť ventilátora: 120mm
Sieťový vypínač: Áno
Konektory
Konektory: 4pin CPU (2x), ATX 24pin, FDD (1x), MOLEX (2x), PCI-Express 6 + 2pin (2x), SATA (5x)
Modulárna kabeláž: Nie
V balení napájací kábel: Áno
Počet ATX 24pin: 1
Počet CPU 4pin: 2
Počet PCI-E 6+2pin: 2
Počet SATA: 5
Počet MOLEX: 2
Počet FDD: 1
PFC (Power Factor Correction)
PFC: aktívny
Fyzické charakteristiky
Šírka [mm]: 150
Výška [mm]: 86
Hĺbka [mm]: 140
Dodatočné parametre
| Kategória: | Zdroje |
|---|---|
| Záruka: | 5 rokov |
| Hmotnosť: | 1.74 kg |
| EAN: | 4713224525957 |
| Ventilátor zdroja (mm): | 120 |
| Napájení MB (pin): | 24 |
| Rozmery zdroja (šxvxh mm): | 150x140x86 |
| PFC filter zdroja: | Aktivní PFC |
| Konektor Floppy 4 pin: | 1 |
| Konektor napájení CPU (pin): | 2x 4+4pin |
| Formát zdroja: | ATX 3.0 |
| Vypínač napájania: | Ano |
| Napájení na vstupu: | 220/230V |
| SATA 15pin (počet): | 5 |
| PCI-Express celkem: | 2 |
| Modulárna kabeláž: | Ne |
| Účinnost zdroje: | 80PLUS Bronze 230V |
| Výkon zdroja (W): | 600 |
| Délka záruky: | 60 měsíců |
| PCI-E 8/6+2 (počet): | 2 |
| Molex 4pin (počet): | 2 |
| Modelové označení: | FSP Hydro K PRO |
| Balení zdroje: | Retail (s krabicí) |
| Barva zdroje: | Černá |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
